11 Φεβρουαρίου, 2019

Διανομή προϊόντων για τους δικαιούχους του προγράμματος ΤΕΒΑ

Το Γραφείο Κοινωνικής Πολιτικής και Ισότητας των δύο φύλων του Δήμου Ιεράπετρας, ενημερώνει τους δικαιούχους του προγράμματος ΤΕΒΑ, ότι θα πραγματοποιηθεί διανομή ειδών παντοπωλείου στο χώρο του Κοινωνικού Παντοπωλείου του Δήμου.

Μεγάλο Έργο, Μεγάλης Χρησιμότητας: Ξεκινάει η Συντήρηση του Βιολογικού Καθαρισμού Ιεράπετρας

Υπεγράφη την Πέμπτη μεταξύ του Δημάρχου Ιεράπετρας, κ. Θεοδοσίου Καλαντζάκη και του εκπροσώπου της Αναδόχου Εταιρείας, κ. Εμμανουήλ Διαλυνά, η σύμβαση για το έργο «Συντήρηση και Λειτουργία Η/Μ Εγκαταστάσεων Βιολογικών Καθαρισμών».

Συνεδριαση του Δ.Σ. του Δημοτικού Λιμενικού Ταμείου Ιεράπετρας

Πραγματοποιήθηκε τις προηγούμενες ημέρες ενημερωτική συνεδρίαση του Δ.Σ. του Ν.Π.Δ.Δ. «ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΛΙΜΕΝΙΚΟ ΤΑΜΕΙΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ» παρουσία του νέου Προέδρου κ. Γεωργίου Ασπραδάκη.

Άθληση για όλους: «Είμαστε δίπλα στις ανάγκες των δημοτών και δημιουργούμε ευχάριστες διεξόδους στην καθημερινότητά τους.»

Ξεκίνησε για ακόμα μία χρονιά το πρόγραμμα «Άθληση για Όλους» στον Δήμο Ιεράπετρας. Φέτος θα λειτουργήσουν για πρώτη φορά πέντε διαφορετικά προγράμματα.