25 Φεβρουαρίου, 2019

Συνάντηση του Κέντρου Κοινότητας με το Σχολείο Δεύτερης Ευκαιρίας (ΣΔΕ Ιεράπετρας)

Στα πλαίσια της διασύνδεσης και ενημέρωσης που πραγματοποιεί το Κέντρο Κοινότητας Δήμου Ιεράπετρας με τους τοπικούς φορείς, πραγματοποιήθηκε την Πέμπτη 21 Φεβρουαρίου 2019, συνάντηση με το Σχολείο Δεύτερης Ευκαιρίας (ΣΔΕ Ιεράπετρας).

Συνεχίζονται με εντατικούς ρυθμούς οι εργασίες στον Δήμο Ιεράπετρας

Με εντατικούς ρυθμούς, όπως είχε εξαρχής ανακοινωθεί, συνεχίζονται και σήμερα οι εργασίες από τα συνεργεία του Δήμου Ιεράπετρας για την αποκατάσταση των προβλημάτων που προκάλεσε η κακοκαιρία.

Παρουσίαση της Μελέτης Αλιευτικού Καταφυγίου Μακρύ Γιαλού από το Δημοτικό Λιμενικό Ταμείο Ιεράπετρας

Το Ν.Π.Δ.Δ. «ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΛΙΜΕΝΙΚΟ ΤΑΜΕΙΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ» σας προσκαλεί την Τετάρτη 27/02/2019 και ώρα 11:00 π.μ. στο Δημοτικό Κατάστημα Μακρύ Γιαλού, όπου θα παρουσιαστεί από τους αρμόδιους μελετητές η «Μελέτη Αλιευτικού Καταφυγίου Μακρύ Γιαλού».