15 Μαρτίου, 2019

Συνεδρίαση Δ.Σ. Λιμενικού Ταμείου στις 21.03.2019

Σας προσκαλούμε σε τακτική συνεδρίαση, στις 21 Μαρτίου 2019 ημέρα Πέμπτη και ώρα 09:00 μ.μ. στην νέα αίθουσα συνεδριάσεων, που βρίσκεται δίπλα στην αίθουσα «Μελίνα Μερκούρη» στον 1ο όροφο.

Συνεδρίαση της Σχολικής Επιτροπής Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης στις 19.03.2019

Σας προσκαλούμε σε συνεδρίαση την Τρίτη 19 Μαρτίου 2019 και ώρα 12:30 στην αίθουσα συνεδριάσεων, που βρίσκεται στον 1ο όροφο, δίπλα από την αίθουσα «Μελίνα Μερκούρη».

Ακόμα ένα έργο στο κέντρο της Ιεράπετρας – 121.500€ για την επισκευή του κτιρίου της Αρχαιολογικής Συλλογής

Υπεγράφη μεταξύ του Δημάρχου Ιεράπετρας, κ. Θεοδοσίου Καλαντζάκη και εκπροσώπου της αναδόχου εταιρείας η σύμβαση του έργου «Επισκευή κτιρίου αρχαιολογικής συλλογής Ιεράπετρας».

Επαναληπτική Διακήρυξη Ηλεκτρονικού Διαγωνισμού για την Προμήθεια μηχανημάτων έργου & συνοδευτικού εξοπλισμού Δήμου Ιεράπετρας

Ο Δήμαρχος Ιεράπετρας προκηρύσσει Ανοικτό Ηλεκτρονικό Διαγωνισμό για την «Προμήθεια μηχανημάτων έργου & συνοδευτικού εξοπλισμού Δήμου Ιεράπετρας».