1 Απριλίου, 2019

Συνεδρίαση Δ.Σ. Λιμενικού Ταμείου στις 05.04.2019

Σας προσκαλούμε σε τακτική συνεδρίαση, στις 5 Απριλίου 2019 ημέρα Παρασκευή και ώρα 09:00 μ.μ. στην νέα αίθουσα συνεδριάσεων, που βρίσκεται δίπλα στην αίθουσα «Μελίνα Μερκούρη» στον 1ο όροφο.

Έκτακτη συνεδρίαση Δ.Σ. Λιμενικού Ταμείου στις 02.04.2019

Σας προσκαλούμε σε έκτακτη συνεδρίαση, στις 2 Απριλίου 2019 ημέρα Τρίτη και ώρα 09:00 μ.μ. στην νέα αίθουσα συνεδριάσεων, που βρίσκεται δίπλα στην αίθουσα «Μελίνα Μερκούρη» στον 1ο όροφο.

Διακήρυξη Δημοπρασίας για την εκμίσθωση τμήματος δημοτικού ακινήτου εντός του εγκεκριμένου σχεδίου πόλης Ιεράπετρας

Ο Δήμαρχος Ιεράπετρας διακηρύσσει τη διενέργεια δημόσιας, φανερής, προφορικής, πλειοδοτικής δημοπρασίας, για την εκμίσθωση τμήματος του δημοτικού ακινήτου που βρίσκεται στο Ο.Τ. Γ166 (αρ.οικ.01), εντός του εγκεκριμένου σχεδίου πόλης Ιεράπετρας.

Παράδοση μεγάλου αρδευτικού έργου στην Τ.Κ. Ανατολής

Την Τ.Κ. Ανατολής επισκέφθηκε ο Δήμαρχος Ιεράπετρας, κ. Θεοδόσιος Καλαντζάκης, όπου ολοκληρώθηκε ένα μεγάλο αρδευτικό έργο απαραίτητο για την περιοχή.

Πρόσκληση για κατεπείγουσα συνεδρίαση της Οικονομικής Επιτροπής στις 02.04.2019

Καλείστε να προσέλθετε σε δημόσια κατεπείγουσα συνεδρίαση της Οικονομικής Επιτροπής που θα διεξαχθεί στο Δημοτικό Κατάστημα Δημοκρατίας 31 στην μικρή αίθουσα (δίπλα από το γραφείο Δημάρχου) στον 3ο όροφο την 2η του μηνός Απριλίου έτους 2019, ημέρα Τρίτη και ώρα 9.00.