14 Ιουνίου, 2019

Πρόσκληση για τακτική συνεδρίαση, του Δημοτικού Συμβουλίου Ιεράπετρας στις 19.06.2019

Σας προσκαλούμε, στις 19 Ιουνίου 2019, ημέρα Τετάρτη και ώρα 20.00 μ.μ., σε τακτική συνεδρίαση, στην αίθουσα του Δημοτικού Συμβουλίου.

Πρόσκληση για ειδική συνεδρίαση, του Δημοτικού Συμβουλίου Ιεράπετρας στις 19.06.2019

Σας προσκαλούμε, στις 19 Ιουνίου 2019, ημέρα Τετάρτη και ώρα 19.30 μ.μ., σε ειδική συνεδρίαση, στην αίθουσα του Δημοτικού Συμβουλίου.

9ο Πανελλήνιο Φεστιβάλ Ερασιτεχνικού Θεάτρου Ιεράπετρας

Ο Σύλλογος Φίλων Θεάτρου Ιεράπετρας σε συνεργασία με το ΝΠΔΔ ΚΟΙΝΩ.ΠΟΛΙΤΙ.Α του Δήμου Ιεράπετρας και την Ένωση Ξενοδόχων Ιεράπετρας & Νοτιοανατολικής Κρήτης, διοργανώνει το 9ο Πανελλήνιο Φεστιβάλ Ερασιτεχνικού Θεάτρου.

Θερινές δράσεις απασχόλησης για παιδιά και νήπια στο Δήμο Ιεράπετρας

Το ΝΠΔΔ ΚΟΙΝΩ.ΠΟΛΙΤΙ.Α Ιεράπετρας θα λειτουργήσει δράσεις δημιουργικής απασχόλησης παιδιών και νηπίων κατά τους θερινούς μήνες του 2019.

Ευχαριστήριο του Σχολείου Δεύτερης Ευκαιρίας Ιεράπετρας στο Ινστιτούτο Μελέτης Προϊστορίας Αιγαίου Ανατολικής Κρήτης

Το Σχολείο Δεύτερης Ευκαιρίας Ιεράπετρας, την Τρίτη 4/6/2019 επισκέφτηκε το Ινστιτούτο Μελέτης Προϊστορίας Αιγαίου Ανατολικής Κρήτης στην Παχειά Άμμο.