23 Οκτωβρίου, 2019

Συνεδρίαση Δ.Σ του Ν.Π.Δ.Δ «ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝ» Ιεράπετρας στις 25.10.2019

Σας προσκαλούμε σε τακτική συνεδρίαση, στις 25 Οκτωβρίου 2019, ημέρα Παρασκευή και ώρα 08:30 π.μ. , στη νέα αίθουσα συνεδριάσεων των Επιτροπών του Δήμου Ιεράπετρας (δίπλα στην αίθουσα θεάτρου Μελίνα Μερκούρη) στον 1ο όροφο, επί της οδού Δημοκρατίας 31.

Ο Δήμαρχος Ιεράπετρας δίπλα στους αμπελοκαλλιεργητές και τους παραδοσιακούς αποσταγματοποιούς

Με τον πρόεδρο του συλλόγου παραδοσιακών αποσταγματοποιών τσικουδιάς Λασιθίου κ. Ιωάννη Καναβάκη συναντήθηκε ο Δήμαρχος Ιεράπετρας κ. Θεοδόσιος Καλαντζάκης.

Συνάντηση του Δημάρχου Ιεράπετρας με τον Πρύτανη του Μεσογειακού Πανεπιστημίου Κρήτης

Με τον Πρύτανη του Μεσογειακού Πανεπιστημίου Κρήτης κ. Νικόλαο Κατσαράκη συναντήθηκε ο Δήμαρχος Ιεράπετρας κ. Θεοδόσιος Καλαντζάκης.

Διακήρυξη Διαγωνισμού για την Προμήθεια Καυσίμων του Δήμου Ιεράπετρας και του Ν.Π.Δ.Δ. ΚΟΙΝΩ.ΠΟΛΙΤΙ.Α. Ιεράπετρας

Ο Δήμαρχος Ιεράπετρας προκηρύσσει Ανοιχτό Ηλεκτρονικό Διαγωνισμό για την ανάδειξη αναδόχου εκτέλεσης της Προμήθειας Καυσίμων του Δήμου Ιεράπετρας και του Ν.Π.Δ.Δ. ΚΟΙΝΩ.ΠΟΛΙΤΙ.Α. Ιεράπετρας.