24 Δεκεμβρίου, 2019

Πρόσκληση για συνεδρίαση της Οικονομικής Επιτροπής στις 30.12.2019

Καλείστε να προσέλθετε στη δημόσια συνεδρίαση της Οικονομικής Επιτροπής που θα διεξαχθεί στο Δημοτικό Κατάστημα Δημοκρατίας 31 στον 1ο όροφο την 30η του μηνός Δεκεμβρίου έτους 2019, ημέρα Δευτέρα και ώρα 13.00 μ.μ..

Δημοπρασία για τη μίσθωση ακινήτου στον οικισμό Μύρτου για δημιουργία χώρου στάθμευσης αυτοκινήτων

Ο Δήμος Ιεράπετρας αποφασίζει τη διενέργεια δημοπρασίας για τη μίσθωση ακινήτου στον οικισμό Μύρτου για δημιουργία χώρου στάθμευσης αυτοκινήτων.

Δημοπρασία για την εκμίσθωση δημοτικού ακινήτου, (κτίσματος & περιβάλλοντος χώρου) στη θέση Δρυγιές της Κοινότητας Ανατολής, Δημοτικής Ενότητας Ιεράπετρας.

Ο Δήμαρχος Ιεράπετρας αποφασίζει τη διενέργεια δημόσιας, φανερής, προφορικής, πλειοδοτικής δημοπρασίας ενώπιον της αρμόδιας προς τούτο Επιτροπής, για την εκμίσθωση δημοτικού ακινήτου, (κτίσματος & περιβάλλοντος χώρου) στη θέση Δρυγιές της Κοινότητας Ανατολής, Δημοτικής Ενότητας Ιεράπετρας.

Συνεδρίαση Δ.Σ. Λιμενικού Ταμείου στις 27.12.2019

Σας προσκαλούμε σε τακτική συνεδρίαση, στις 27 Δεκεμβρίου 2019 ημέρα Παρασκευή και ώρα 08:30 στην νέα αίθουσα συνεδριάσεων, που βρίσκεται δίπλα στην αίθουσα «Μελίνα Μερκούρη» στον 1ο όροφο.