12 Φεβρουαρίου, 2020

Συνάντηση του Δημάρχου Ιεράπετρας με τη Διοικήτρια της Αποκεντρωμένης Διοίκησης Κρήτης

Τη συντονίστρια της Αποκεντρωμένης Διοίκησης Κρήτης, κα Κοζυράκη Μαρία, επισκέφθηκε ο Δήμαρχος Ιεράπετρας, κ. Καλαντζάκης Θεοδόσιος.

Διαβούλευση Τεχνικών Προδιαγραφών Έργου

Ο Δήμος μας θέτει σε διαβούλευση τις Τεχνικές Προδιαγραφές του έργου με τίτλο «ΕΝΕΡΓΕΙΑΚΗ ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗ ΚΛΕΙΣΤΟΥ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟΥ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ ΜΑΡΚΟΣ ΦΩΝΙΑΔΑΚΗΣ

Τακτική συνεδρίαση του ΝΠΔΔ «ΚΟΙΝΩ.ΠΟΛΙΤΙ.Α.» Ιεράπετρας στις 17.02.2020

Σας προσκαλούμε την Δευτέρα 17 Φεβρουαρίου 2020 και ώρα 14:00 μ.μ σε τακτική συνεδρίαση, στα Γραφεία του ΝΠΔΔ «ΚΟΙΝΩ.ΠΟΛΙΤΙ.Α.» Ιεράπετρας.

Μουσική παράσταση από τους σπουδαστές του Κέντρου Μουσικών Σπουδών του Δήμου Ιεράπετρας

Η παράσταση μας είναι η πρώτη δημόσια εμφάνιση για τους σπουδαστές του νεοσύστατου τμήματος Σύγχρονου Τραγουδιού του Κέντρο Μουσικών Σπουδών του Δήμου Ιεράπετρας.