5 Μαρτίου, 2020

Συνεδρίαση του Δ.Σ της Δημοτικής Κοινότητας Ιεράπετρας στις 09.03.2020

Σας προσκαλούμε σε συνεδρίαση στις 09.03.2020 ημέρα Δευτέρα και ώρα 20:00 που θα πραγματοποιηθεί στη μικρή αίθουσα συνεδριάσεων δίπλα στην αίθουσα θεάτρου «Μελίνα Μερκούρη» στον 1ο όροφο (Δημοκρατίας 31).

Πρόσκληση για συνεδρίαση της Οικονομικής Επιτροπής στις 09.03.2020

Καλείστε να προσέλθετε στη δημόσια συνεδρίαση της Οικονομικής Επιτροπής που θα διεξαχθεί στο Δημοτικό Κατάστημα Δημοκρατίας 31 στον 1ο όροφο την 9η του μηνός Μαρτίου έτους 2020, ημέρα Δευτέρα και ώρα 13.00 μ.μ..

Εσπερίδα από τον Δήμο Ιεράπετρας και τον Αγροτικό Συνεταιρισμό “ΦΟΙΝΙΚΑΣ” με θέμα “To Κρητικό Ελαιόλαδο”

Ο Δήμος Ιεράπετρας και ο Αγροτικός Συνεταιρισμός "ΦΟΙΝΙΚΑΣ" καλούν τους ελαιοπαραγωγούς, τυποποιητές, εμπόρους και καταναλωτές στην εσπερίδα με θέμα: "To Κρητικό Ελαιόλαδο".

Εσπερίδα στο κινηματοθέατρο Μελίνα Μερκούρη με θέμα Από Γυναίκα ………..Μητέρα!

Ο Σύλλογος Φροντίδας Μητρότητας "Παναγία η Παντάνασσα" σας προσκαλεί στην εσπερίδα στο κινηματοθέατρο Μελίνα Μερκούρη με θέμα Από Γυναίκα ...........Μητέρα!