12 Μαρτίου, 2020

Νέα ενημερωτική καμπάνια της ΓΓΠΠ για τον Κορωνοϊό για τις ευπαθείς ομάδες – Μένουμε Σπίτια μας

Νέα ενημερωτική καμπάνια της ΓΓΠΠ για τον Κορωνοϊό για τις ευπαθείς ομάδες - Μένουμε Σπίτια μας

Πρόσκληση για συνεδρίαση της Οικονομικής Επιτροπής στις 17.03.2020

Καλείστε να προσέλθετε στη δημόσια συνεδρίαση της Οικονομικής Επιτροπής που θα διεξαχθεί στο Δημοτικό Κατάστημα Δημοκρατίας 31 στον 1ο όροφο την 17η του μηνός Μαρτίου έτους 2020, ημέρα Τρίτη και ώρα 13.00 μ.μ..

Ενημερωτική εσπερίδα Δήμου Ιεράπετρας και Ιατρικόυ Συλλόγου για τον κορνωϊό

Πραγματοποιήθηκε το Σάββατο 7 Μαρτίου στην αίθουσα δημοτικού συμβουλίου Ιεράπετρας ενημερωτική εσπερίδα με θέμα: «Νέος κορονοϊός - SARS - Cov-2, ενημέρωση και επαγρύπνηση» σε συνδιοργάνωση του Δήμου Ιεράπετρας και του Ιατρικού Συλλόγου Λασιθίου.

Αδελφοποίηση Μελισσοκομικού Συλλόγου Λασιθίου με τον Παγκύπριο Μελισσοκομικό Σύνδεσμο

Με μία σεμνή τελετή πραγματοποιήθηκε την Κυριακή 8 Μαρτίου 2020 η αδελφοποίηση του Μελισσοκομικού Συλλόγου Λασιθίου με τον Παγκύπριο Μελισσοκομικό Σύνδεσμο.