16 Μαρτίου, 2020

Τακτική συνεδρίαση με τηλεδιάσκεψη του ΝΠΔΔ «ΚΟΙΝΩ.ΠΟΛΙΤΙ.Α.» Ιεράπετρας στις 20.03.2020

Σας προσκαλούμε την Παρασκευή 20 Μαρτίου 2020 και ώρα 14:00 μ.μ σε τακτική συνεδρίαση με τηλεδιάσκεψη.

Από το Υπουργείο Υγείας ανακοινώνονται «Μέτρα προστασίας της Δημόσιας Υγείας μέσω πρόληψης κατά της διασποράς του κορωνοϊού COVID-19 σε χώρους εργασίας».

Χωρίς παρουσία κοινού η λειτουργία του Δήμου Ιεράπετρας

Ο Δήμος Ιεράπετρας στο πλαίσιο εναρμόνισης με τη λήψη προληπτικών μέτρων,...................... ενημερώνει ότι από Δευτέρα 16 Μαρτίου 2020 και μέχρι να εκδοθεί νέα ανακοίνωση, όλες οι υπηρεσίες του Δήμου θα λειτουργούν κανονικά αλλά η εξυπηρέτηση του κοινού θα πραγματοποιείται τηλεφωνικά ή ηλεκτρονικά και όχι με τη φυσική παρουσία.

Κλειστές όλες οι παιδικές χαρές το Δήμου Ιεράπετρας λόγω κορωνοϊού

Κλειστές θα παραμείνουν όλες οι παιδικές χαρές το Δήμου Ιεράπετρας για την διασφάλιση των δημοτών μας ως προληπτικό μέτρο ενάντια στη διάδοση του κορωνοϊού.

Συνεδρίαση Τ.Σ. Κουτσουναρίου στις 16.03.2020

Σας προσκαλούμε σε συνεδρίαση την Δευτέρα 16/3/2020 και ώρα 14:00 (2 μ.μ), που θα πραγματοποιηθεί στο Γραφείο της Κοινότητας στον οικισμό του Κουτσουναρίου.