1 Απριλίου, 2020

Πρόσκληση για τακτική διά περιφοράς συνεδρίαση της Οικονομικής Επιτροπής στις 08.04.2020

Καλείστε να προσέλθετε σε τακτική διά περιφοράς συνεδρίαση της Οικ. Επιτροπής Δήμου Ιεράπετρας στις 8 Απριλίου 2020 ημέρα Τετάρτη και ώρα 13.00 που θα διεξαχθεί στο Δημοτικό Κατάστημα Δημοκρατίας 31 στον 1ο όροφο.

Οδηγίες από τον Ειδικό Ιατρό Εργασίας του Δήμου Ιεράπετρας για τον καθαρισμό και την απολύμανση των χώρων εργασίας

Ως καθαρισμό ενός εργασιακού χώρου ορίζουμε την απομάκρυνση κάθε βρωμιάς, ............. Ως απολύμανση ορίζεται............. Με την καθαριότητα και................ μειώνονται οι επιμολύνσεις, καθώς και η ανάπτυξη μικροβιακών και άλλων σχετικών κινδύνων.

Δημόσια Διαβούλευση για τη μελέτη με τίτλο «Εκπόνηση Πλαισίου Έργων Ανάπτυξης Λιμένα (ΠΕΑΛ) (Μελέτη Οργάνωσης Χερσαίας Ζώνης Λιμένος Ιεράπετρας)

Το Δημοτικό Λιμενικό Ταμείο Ιεράπετρας θέτει σε διαβούλευση την Τεχνική έκθεση με τίτλο "ΠΛΑΙΣΙΟ ΕΡΓΩΝ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ (MASTERPLAN) ΛΙΜΕΝΑ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ" και καλεί όλους τους ενδιαφερόμενους, πολίτες και φορείς, να καταθέσουν τις απόψεις τους.