11 Μαΐου, 2020

Ευχαριστήριο του Κοινωνικού Παντοπωλείου

Η Επιτροπή Διαχείρισης του Κοινωνικού Παντοπωλείου Δήμου Ιεράπετρας, ο Συντονιστής Δημήτρης Μιχελάρος και το προσωπικό της Δομής ευχαριστούν θερμά τον Αγροτικό Συνεταιρισμό "Ο. Π. ΚΡΗΤΙΚΟ ΠΕΡΙΒΟΛΙ".

Τακτική διά περιφοράς συνεδρίαση του ΝΠΔΔ «ΚΟΙΝΩ.ΠΟΛΙΤΙ.Α.» Ιεράπετρας στις 15.05.2020

Σας προσκαλούμε σε τακτική διά περιφοράς συνεδρίαση του Δ.Σ του ΝΠΔΔ "ΚΟΙΝΩΠΟΛΙΤΙΑ" Ιεράπετρας στις 15 Μαΐου 2020 ημέρα Παρασκευή και ώρα 12.00.

Επίσκεψη του Δημάρχου στο Μουσικό Γυμνάσιο Λασιθίου

Το Μουσικό Γυμνάσιο Λασιθίου επισκέφθηκε ο Δήμαρχος Ιεράπετρας, κ. Θεοδόσιος Καλαντζάκης, προκειμένου να ενημερωθεί για την πορεία των εγγραφών.

Συνάντηση του Δημάρχου Ιεράπετρας με τη Διοικήτρια της 7ης ΥΠΕ

Με τη Διοικήτρια της 7ης Υγειονομικής Περιφέρειας Κρήτης κα. Ελένη Μπορμπουδάκη συναντήθηκε ο Δήμαρχος Ιεράπετρας κ. Θεοδόσιος Καλαντζάκης, συνοδευόμενος από την Αντιδήμαρχο κα. Χρύσα Χατζημαρκάκη.