16 Ιουνίου, 2020

Διακήρυξη Συνοπτικού Διαγωνισμού για την επιλογή αναδόχου του έργου «Συμβουλευτικές υπηρεσίες για την υλοποίηση της πράξης για τον Δικαιούχο»

Ο Δήμαρχος Ιεράπετρας έχοντας υπόψη...........προκηρύσσει Συνοπτικό Διαγωνισμό με σφραγισμένες προσφορέςγια τη επιλογή αναδόχου του έργου «Συμβουλευτικές υπηρεσίες για την υλοποίηση της πράξης για το Δικαιούχο».

Συνεχίζονται οι εργασίες αποκατάστασης της αγροτικής οδοποιίας

Η Τεχνική Υπηρεσία του Δήμου σας ενημερώνει ότι συνεχίζεται η δεύτερη φάση αποκατάστασης της αγροτικής οδοποιίας στον Δήμο Ιεράπετρας.

Τακτική διά περιφοράς συνεδρίαση της Σχολικής Επιτροπής Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης στις 19.06.2020

Σας προσκαλούμε σε τακτική διά περιφοράς συνεδρίαση στις 19 Ιουνίου 2020 ημέρα Παρασκευή και ώρα 11:00 στην αίθουσα συνεδριάσεων του Δήμου στον 1ο όροφο του δημαρχιακού κτηρίου.