18 Ιουνίου, 2020

Πρόσκληση σε τακτική συνεδρίαση του Δημοτικού Συμβουλίου Ιεράπετρας στις 22.06.2020

Σας προσκαλούμε, στις 22 Ιουνίου 2020, ημέρα Δευτέρα και ώρα 14.30 σε τακτική συνεδρίαση, στην αίθουσα του Δημοτικού Συμβουλίου,

Παρατείνεται η προθεσμία ηλεκτρονικής υποβολής αιτήσεων εγγραφής βρεφών και νηπίων στους Δημοτικούς Βρεφονηπιακούς και Παιδικούς Σταθμούς

Το Τμήμα «Κοινωνικής Προστασίας και Αλληλεγγύης - Γραφείο Παιδικής Αγωγής» του Ν.Π.Δ.Δ. «ΚΟΙΝΩ.ΠΟΛΙΤΙ.Α ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ» του Δήμου Ιεράπετρας σας ενημερώνει ότι..................., παρατείνεται η προθεσμία ηλεκτρονικής υποβολής αιτήσεων εγγραφής βρεφών και νηπίων στους Δημοτικούς Βρεφονηπιακούς και Παιδικούς Σταθμούς..............

Διανομή προϊόντων για τους δικαιούχους του προγράμματος ΤΕΒΑ

Το Γραφείο Κοινωνικής Πολιτικής και Ισότητας των δύο φύλων του Δήμου Ιεράπετρας, ενημερώνει τους δικαιούχους του προγράμματος ΤΕΒΑ, ότι θα πραγματοποιηθεί διανομή κηπευτικών ειδών (κρεμμύδια, πατάτες, πορτοκάλια) στο χώρο του Κοινωνικού Παντοπωλείου του Δήμου, στην οδό Νικηφόρου Φωκά 20.