30 Ιουλίου, 2020

Συνάντηση του Δημάρχου με το νέο σύλλογο γυναικών «ΗΡΑ»

Με την πρόεδρο κα. Μαρία Τσιριντάνη, την αντιπρόεδρο κα. Χρυσούλα Παράσογλου - Ψαρουδάκη και την ταμία κα. Μαρία Βουλά του νεοσύστατου Συλλόγου Γυναικών «ΗΡΑ» του Δήμου Ιεράπετρας συναντήθηκε ο Δήμαρχος Ιεράπετρας κ. Θεοδόσιος Καλαντζάκης.

Πρόσκληση για συνεδρίαση της Οικονομικής Επιτροπής στις 03.08.2020

Καλείστε να προσέλθετε σε τακτική διά περιφοράς συνεδρίαση της Οικ. Επιτροπής Δήμου Ιεράπετρας στις 3 Αυγούστου 2020 ημέρα Δευτέρα και ώρα 13.00.

Έκτακτη διά περιφοράς Συνεδρίαση του ΝΠΔΔ «ΚΟΙΝΩ.ΠΟΛΙΤΙ.Α.» Ιεράπετρας στις 30.07.2020

Σας προσκαλούμε σε έκτακτη διά περιφοράς συνεδρίαση του ΔΣ του ΝΠΔΔ ¨ΚΟΙΝΩΠΟΛΙΤΙΑ¨ Ιεράπετρας σήμερα 30 Ιουλίου 2020 ημέρα Πέμπτη και ώρα 13.00 μ.μ στην αίθουσα του ΝΠΔΔ ¨ΚΟΙΝΩΠΟΛΙΤΙΑ¨ Ιεράπετρας στο 2ο όροφο του κτιρίου «Μελίνα Μερκούρη».

Ακυρώνονται προληπτικά οι εκδηλώσεις των Κυρβείων για το πρώτο δεκαήμερο του Αυγούστου

Με απόλυτο αίσθημα ευθύνης και.........................αναλαμβάνω την ευθύνη της ακύρωσης όλων των εκδηλώσεων που είναι προγραμματισμένες στο πλαίσιο των Κυρβείων από 1/8 μέχρι και 10/8.