11 Αυγούστου, 2020

Συνεδρίαση του Δ.Σ της Δημοτικής Κοινότητας Ιεράπετρας στις 12.08.2020

Σας προσκαλούμε σε συνεδρίαση στις 12 Αυγούστου ημέρα Τετάρτη και ώρα 20:00 που θα πραγματοποιηθεί στη μικρή αίθουσα συνεδριάσεων δίπλα στην αίθουσα θεάτρου «Μελίνα Μερκούρη» στον 1ο όροφο (Δημοκρατίας 31).

Διακήρυξη Ανοικτού Ηλεκτρονικού Διαγωνισμού για την “Προμήθεια ειδών καθαριότητας και ευπρεπισμού” & “Προμήθεια λοιπών ειδών υγιεινής και καθαριότητας”

Ο Δήμαρχος Ιεράπετρας έχοντας υπόψη..............προκηρύσσει Ανοικτό Ηλεκτρονικό Διαγωνισμό για την «Προμήθεια ειδών Καθαριότητας και Ευπρεπισμού» & «Προμήθεια λοιπών ειδών υγιεινής και καθαριότητας» του Δήμου Ιεράπετρας, Ν.Π.Δ.Δ. ΚΟΙΝΩ.ΠΟΛΙΤΙ.Α. ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ, ΣΧΟΛΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ & ΣΧΟΛΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΔΕΥΤΕΡΟΒΑΘΜΙΑΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ.