22 Οκτωβρίου, 2020

Τακτική συνεδρίαση ΔΣ

Σας προσκαλούμε στις 26 Οκτωβρίου 2020,ημέρα Δευτέρα και ώρα 13.00σε τακτική συνεδρίαση, με τηλεδιάσκεψη, για να συζητήσουμε τα παρακάτω θέματα:

Πρόσκληση σύγκλησης Οικονομικής Επιτροπής

Σας προσκαλούμε σε τακτική διά περιφοράς συνεδρίαση της Οικ. Επιτροπής Δήμου Ιεράπετρας στις 26 Οκτωβρίου 2020 ημέρα Δευτέρα και ώρα 10.00 για να συζητήσουμε τα παρακάτω θέματα:

Τακτική συνεδρίαση του Ν.Π.Δ.Δ. “Σχολική Επιτροπή Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Δήμου Ιεράπετρας”

Σας προσκαλούμε σε τακτική συνεδρίαση του Διοικητικού Συμβουλίου του Ν.Π.Δ.Δ. «Σχολική Επιτροπή Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Δήμου Ιεράπετρας 29 Οκτωβρίου 2020 ημέρα Πέμπτη και ώρα 13.00π.μ

Ορισμός Συντονιστών Διαχείρισης COVID-19

Ορίζουμε τους παρακάτω υπαλλήλους ως Συντονιστές Διαχείρισης covid-19 στις υπηρεσίες του Δήμου Ιεράπετρας: