22 Απριλίου, 2021

Πρόσκληση σε τακτική διά περιφοράς συνεδρίαση της Οικονομικής Επιτροπής στις 26/04/2021.

Σας προσκαλούμε σε τακτική διά περιφοράς συνεδρίαση της Οικονομικής. Επιτροπής Δήμου Ιεράπετρας στις  26/04/2021 ημέρα Δευτέρα και ώρα 11:00 για να συζητήσουμε τα παρακάτω θέματα:

Ο ΔΗΜΑΡΧΟΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ ΣΤΗΝ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΤΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ

Την περιοχή του Κουτσουρά της Κοινότητας Σταυροχωρίου επισκέφθηκε ο Δήμαρχος Ιεράπετρας, κ. Θεοδόσιος Καλαντζάκης, παρουσία του Αντιδημάρχου Μακρύ Γιαλού, κ. Μανώλη Βρυγιωνάκη και του Προέδρου της Επιτροπής Αγροτικών Θεμάτων και Δημοτικού Συμβούλου, κ. Νεκτάριου Παπαδάκη,

Ο ΔΗΜΑΡΧΟΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ ΣΤΗΝ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΤΟΥ ΚΑΤΩ ΧΩΡΙΟΥ

Στην Κοινότητα του Κάτω Χωριού βρέθηκε ο Δήμαρχος Ιεράπετρας, κ. Θεοδόσιος Καλαντζάκης, με τον Αντιδήμαρχο Τεχνικών Υπηρεσιών, κ. Μανώλη Γεωργαλάκη, όπου και συναντήθηκαν με τον Πρόεδρο, κ. Εμμανουήλ (Λάκη) Πυργιωτάκη και επισκέφτηκαν σημεία στα οποία πραγματοποιούνται αυτήν την περίοδο έργα (πλατείες, παιδικές χαρές, κοινόχρηστοι χώροι κ.α.).

ΑΝΑΡΤΗΣΗ ΑΝΑΜΟΡΦΩΜΕΝΩΝ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΩΝ ΣΟΧ1/2021

ΣΥΝΕΔΡΙΑΣΗ ΔΣ

Σας προσκαλούμε στις 26 Απριλίου 2021, ημέρα  Μ. Δευτέρα  και ώρα  15:00 σε τακτική συνεδρίαση, με τηλεδιάσκεψη, για να συζητήσουμε τα παρακάτω θέματα:

Ανακοίνωση για πρόσληψη υδρονομέα στον αρδευτικό τομέα Δρυγιών, Περβόλια Ανατολής, Σοχόρες, Καρκάσα-Πλατανιάς και Κουτσογιάννη – Κολυμπαράς-Γούρνα της Κοινοτητας Ανατολης

Ανακοίνωση για πρόσληψη υδρονομέα στον αρδευτικό τομέα Δρυγιών, Περβόλια Ανατολής, Σοχόρες, Καρκάσα-Πλατανιάς και Κουτσογιάννη - Κολυμπαράς-Γούρνα της Κοινοτητας Ανατολης