11 Φεβρουαρίου, 2022

ΕΠΙΣΚΕΨΗ ΑΝΤΙΔΗΜΑΡΧΟΥ ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΣΤΗΝ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΤΩΝ ΜΟΥΡΝΙΩΝ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΟΙΚΙΣΜΟ ΤΗΣ ΑΝΩ ΣΥΜΗΣ

Τον οικισμό της Άνω Σύμης της Κοινότητας Μουρνιών επισκέφτηκε ο Αντιδήμαρχος Τεχνικών Υπηρεσιών, Έργων και Μελετών, κ. Γεώργιος Ασπραδάκης

ΝΑΙ ΑΠΟ ΤΗ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΑΡΧΗ ΣΤΗ ΜΕΓΑΛΗ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΗ ΕΠΕΝΔΥΣΗ ΣΤΗΝ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΒΟΥΣΙΟΥ

Πάγια θέση του Επικεφαλής της Παράταξής μας  «Ιεράπετρα Νέα Πορεία» και Δημάρχου Ιεράπετρας, κ. Θεοδόση Καλαντζάκη, είναι η στήριξη όλων των επενδυτικών δραστηριοτήτων είτε αφορούν τον αγροτικό τομέα είτε αφορούν τον τουρισμό με την προϋπόθεση βέβαια ότι λαμβάνονται όλες οι απαραίτητες άδειες από τις αρμόδιες Υπηρεσίες.

Συνεδρίαση Οικονομική Επιτροπή Δήμου Ιεράπετρας

Σας προσκαλούμε σε τακτική διά περιφοράς συνεδρίαση της Οικονομικής Επιτροπής Δήμου Ιεράπετρας στις 15/02/2022 ημέρα Τρίτη και ώρα 10:00, για τη συζήτηση και λήψη αποφάσεων στα παρακάτω θέματα :