18 Αυγούστου, 2022

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ Ν.Π.Δ.Δ. «ΣΧΟΛΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΔΕΥΤΕΡΟΒΑΘΜΙΑΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΔΗΜΟΥ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ»

Σας προσκαλούμε, στις 22 Αυγούστου 2022, ημέρα Δευτέρα και ώρα 10.00π.μ. σε διά περιφοράς Συνεδρίαση  του Διοικητικού Συμβουλίου του Ν.Π.Δ.Δ. «Σχολική Επιτροπή Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Δήμου Ιεράπετρας» για συζήτηση και λήψη απόφασης στα παρακάτω θέματα:

ΑΣΤΡΟΠΕΚΑΚΗΣ: «ΚΑΝΕΝΑ ΣΠΙΤΙ ΔΕΝ ΕΜΕΙΝΕ ΧΩΡΙΣ ΝΕΡΟ ΕΝ ΜΕΣΩ ΔΕΚΑΠΕΝΤΑΥΓΟΥΣΤΟΥ»

Προς αποκατάσταση της αλήθειας σχετικά με δημοσιεύματα που αναφέρονται σε διακοπή της ύδρευσης πόσιμου νερού στα χωριά του Δήμου Ιεράπετρας το διάστημα από 15 έως 17 Αυγούστου, θα ήθελα ως αρμόδιος Αντιδήμαρχος να γνωστοποιήσω στους συνδημότες μου τα εξής, ώστε να υπάρχει σαφής κι έγκυρη ενημέρωση.

Πρόσκληση σε συνεδρίαση ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ

Σας προσκαλούμε σε τακτική διά περιφοράς συνεδρίαση   στις 22/08/2022 ημέρα Δευτέρα και ώρα 12:00 για τη συζήτηση και λήψη απόφασης στα παρακάτω θέματα:

ΥΠΟΒΟΛΗ ΕΝΣΤΑΣΕΩΝ

Οι ενστάσεις κατά των πινάκων προσωρινής κατάταξης που αναρτήθηκαν την Τετάρτη 17/8/2022 κατόπιν της με αριθμ. Πρωτ.. 8322/25-07-2022 ανακοίνωσης για την πρόσληψη (24) είκοσι τεσσάρων ατόμων σε υπηρεσίες καθαρισμού σχολικών μονάδων, κλάδου ΥΕ Καθαριστές-στριες, με σύμβαση εργασίας ιδιωτικού δικαίου ορισμένου χρόνου,