24 Μαρτίου, 2023

Διενέργεια δημόσιας για την εκμίσθωση τμήματος του δημοτικού ακινήτου

Ο Δήμαρχος Ιεράπετρας διακηρύσσει τη διενέργεια δημόσιας, φανερής, προφορικής, πλειοδοτικής δημοπρασίας ενώπιον της αρμόδιας προς τούτο Επιτροπής, για την εκμίσθωση τμήματος του δημοτικού ακινήτου (01Ν), έκτασης 1.074,15 τ.μ., που βρίσκεται στο Ο.Τ. Γ166 (αρ.οικ.01),

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΣΤΑ ΕΓΚΑΙΝΙΑ ΤΟΥ ΜΙΝΩΣ

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΣΤΑ ΕΓΚΑΙΝΙΑ ΤΟΥ ΜΙΝΩΣ την Κυριακή 26 Μαρτίου και ώρα 13:00.

Πρόσκληση σε τακτική δια περιφοράς συνεδρίαση της Οικονομικής Επιτροπής

Σας προσκαλούμε σε τακτική διά περιφοράς συνεδρίαση της Οικονομικής Επιτροπής Δήμου Ιεράπετρας στις 28/03/2023 ημέρα Τρίτη και ώρα 09:00 για τη συζήτηση και λήψη αποφάσεων στα παρακάτω θέματα :

Πρόσκληση σε Δ.Σ. ΝΠΔΔ «ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΛΙΜΕΝΙΚΟ ΤΑΜΕΙΟ ΔΗΜΟΥ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ»

Σας προσκαλούμε, σε  τακτική δια περιφοράς συνεδρίαση, στις  27 Μαρτίου 2023,  ημέρα Δευτέρα και ώρα 09:00 με θέμα:

ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ ΤΕΒΑ

Το Τμήμα Κοινωνικής Πολιτικής, Κοινωνικής Προστασίας και Ισότητας των δύο φύλων του Δήμου Ιεράπετρας, ενημερώνει τους δικαιούχους του προγράμματος ΤΕΒΑ, ότι θα πραγματοποιηθεί διανομή ειδών παντοπωλείου  στο χώρο του Κοινωνικού Παντοπωλείου του Δήμου, στην οδό Νικηφόρου Φωκά 20.