13 Απριλίου, 2023

Πρόσκληση σε τακτική συνεδρίαση της Οικονομικής Επιτροπής

Σας προσκαλούμε στις 18/04/2023, ημέρα Τρίτη και ώρα 10:00 σε τακτική συνεδρίαση της Οικονομικής Επιτροπής Δήμου Ιεράπετρας που θα διεξαχθεί στο Δημοτικό Κατάστημα Δημοκρατίας 31 στην μικρή αίθουσα (δίπλα στην αίθουσα θεάτρου) στον 1ο όροφο για τη συζήτηση και λήψη αποφάσεων  στα παρακάτω θέματα:

ΕΡΓΑΣΙΑ ΜΙΚΡΟΒΙΟΛΟΓΙΚΩΝ & ΧΗΜΙΚΩΝ ΑΝΑΛΥΣΕΩΝ Δ.Ε. ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ και ΕΡΓΑΣΙΑ ΜΙΚΡΟΒΙΟΛΟΓΙΚΩΝ & ΧΗΜΙΚΩΝ ΑΝΑΛΥΣΕΩΝ Δ.Ε. ΜΑΚΡΥ ΓΙΑΛΟΥ

Ο Δήμαρχος Ιεράπετρας, έχοντας υπόψη τις διατάξεις του Ν.4412/2016 «Δημόσιες Συμβάσεις Έργων, Προμηθειών και Υπηρεσιών» και του Ν. 3463/2006 «Κύρωση του Κώδικα Δήμων», προκηρύσσει Ανοιχτό Ηλεκτρονικό Διαγωνισμό με σφραγισμένες προσφορές για την «Εργασία Μικροβιολογικών & Χημικών Αναλύσεων Δ.Ε. Ιεράπετρας» και την «Εργασία Μικροβιολογικών & Χημικών Αναλύσεων Δ.Ε. Μακρύ Γιαλού»