16 Ιουνίου, 2023

Πρόσκληση τακτικής Συνεδρίασης Συμβουλίου Κοινότητας Καβουσίου

Σας προσκαλούμε σε τακτική διά ζώσης συνεδρίαση  του Διοικητικού Συμβουλίου της Κοινότητας Καβουσίου, στο γραφείο της Κοινότητας Καβουσίου,  τη Τετάρτη  21 Ιουνίου 2023 και ώρα 11.30π.μ., για συζήτηση  των παρακάτω θεμάτων:

Πρόσκληση για Συμβούλιο Σχολικής Επιτροπής Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Δήμου Ιεράπετρας

Σας προσκαλούμε, στις 19 Ιουνίου 2023, ημέρα Δευτέρα και ώρα 13.00 σε τακτική συνεδρίαση  του Διοικητικού Συμβουλίου του Ν.Π.Δ.Δ. «Σχολική Επιτροπή Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Δήμου Ιεράπετρας»  στην αίθουσα  συνεδριάσεων, του 1ου ορόφου, του κτιρίου, «Μελίνα Μερκούρη»  Δημοκρατίας 31, για συζήτηση και λήψη απόφασης στα παρακάτω θέματα:

Φ Ρ Ο Ν Τ Ι Δ Α   Α Δ Ε Σ Π Ο Τ Ω Ν   Ζ Ω Ω Ν

Ο Δήμαρχος Ιεράπετρας, έχοντας υπόψη τις διατάξεις του Ν.4412/2016 «Δημόσιες Συμβάσεις Έργων, Προμηθειών και Υπηρεσιών» και του Ν. 3463/2006 «Κύρωση του Κώδικα Δήμων», προκηρύσσει Ανοιχτό Ηλεκτρονικό Διαγωνισμό με σφραγισμένες προσφορές για την εργασία με τίτλο «Φροντίδα Αδέσποτων Ζώων», ενδεικτικού προϋπολογισμού 26.982,40€ (συμπεριλαμβανομένου ΦΠΑ 24%).