29 Σεπτεμβρίου, 2023

Ανακοίνωση από την Τεχνική Υπηρεσία του Δήμου Ιεράπετρας.

Ανακοινώνεται ότι τη Δευτέρα 2 Οκτωβρίου συνεργείο της Τεχνικής Υπηρεσίας του Δήμου Ιεράπετρας θα πραγματοποιεί εργασίες αποκατάστασης λόγω καθίζησης επί της δημοτικής οδού Ιεράπετρας- Καλαμαύκας σε απόσταση 3Κμ μετά το Φράγμα των Μπραμιανών με συνέπεια τον προσωρινό κλείσιμο του δρόμου μέχρι Τετάρτη 4 Οκτωβρίου.

Πρόσκληση για συνεδρίαση της Οικονομικής Επιτροπής.

Σας προσκαλούμε στις 03/10/2023, ημέρα Τρίτη και ώρα 10:00 σε τακτική συνεδρίαση της Οικονομικής Επιτροπής Δήμου Ιεράπετρας που θα διεξαχθεί στο Δημοτικό Κατάστημα Δημοκρατίας 31 στην μικρή αίθουσα (δίπλα στην αίθουσα θεάτρου) στον 1ο όροφο.

Αντικατάσταση Δικτύων Ύδρευσης (προμήθεια υλικών) στη Δ.Ε. Μ.Γιαλού Δήμου Ιεράπετρα

Ο Δήμαρχος Ιεράπετρας, έχοντας υπόψη τις διατάξεις του Ν.4412/2016 «Δημόσιες Συμβάσεις Έργων, Προμηθειών και Υπηρεσιών» και του Ν. 3463/2006 «Κύρωση του Κώδικα Δήμων», προκηρύσσει Ανοιχτό Ηλεκτρονικό Διαγωνισμό με σφραγισμένες προσφορές για την προμήθεια με τίτλο