6 Οκτωβρίου, 2023

Aποτελέσματα των δημοτικών εκλογών

Για να δείτε τα αποτελέσματα των δημοτικών εκλογών ακολουθείστε τον Σύνδεσμο :

Πρόσκληση για συνεδρίαση της Οικονομικής Επιτροπής στις 10/10/2023

Σας προσκαλούμε στις 10/10/2023, ημέρα Τρίτη και ώρα 10:00 σε τακτική συνεδρίαση της Οικονομικής Επιτροπής Δήμου Ιεράπετρας που θα διεξαχθεί στο Δημοτικό Κατάστημα Δημοκρατίας 31 στην μικρή αίθουσα (δίπλα στην αίθουσα θεάτρου) στον 1ο όροφο για τη συζήτηση και λήψη αποφάσεων.

Ευχαριστήριο του Κοινωνικού Παντοπωλείο στο βιβλιοπωλείο ΠΑΠΥΡΟΣ

Η Επιτροπή Διαχείρισης του Κοινωνικού Παντοπωλείου Δήμου Ιεράπετρας, ο Συντονιστής Δημήτριος Μιχελάρος και το Προσωπικό της Δομής, ευχαριστούν την επιχείρηση ΠΑΠΥΡΟΣ.

Ευχαριστήριο του Κοινωνικού Παντοπωλείο στο βιβλιοπωλείο ΠΑΡΙΣ ΚΑΝΟΥΠΑΚΗΣ

Η Επιτροπή Διαχείρισης του Κοινωνικού Παντοπωλείου Δήμου Ιεράπετρας, ο Συντονιστής Δημήτριος Μιχελάρος και το Προσωπικό της Δομής, ευχαριστούν την επιχείρηση ΠΑΡΙΣ ΚΑΝΟΥΠΑΚΗΣ.

Ευχαριστήριο του Κοινωνικού Παντοπωλείο στο βιβλιοπωλείο Σαρειδάκης

Η Επιτροπή Διαχείρισης του Κοινωνικού Παντοπωλείου Δήμου Ιεράπετρας, ο Συντονιστής Δημήτριος Μιχελάρος και το Προσωπικό της Δομής, ευχαριστούν την επιχείρηση Σαρειδάκης.

Ευχαριστήριο του Κοινωνικού Παντοπωλείο για την συγκέντρωση Δράσης σχολικών ειδών με το σύνθημα

Η Επιτροπή Διαχείρισης του Κοινωνικού Παντοπωλείου Δήμου Ιεράπετρας, ο Συντονιστής Δημήτριος Μιχελάρος και το Προσωπικό της Δομής, ευχαριστούν από καρδιάς όλες και όλους όσους βοηθήσατε με την μικρή ή την πιο μεγάλη προσφορά σας να επιτύχουμε το φετινό μας στόχο ώστε να γεμίσουμε τις σχολικές τσάντες των παιδιών.

Ο Δήμαρχος Ιεράπετρας, έχοντας υπόψη τις διατάξεις του Ν.4412/2016 «Δημόσιες Συμβάσεις Έργων, Προμηθειών και Υπηρεσιών» και του Ν. 3463/2006 «Κύρωση του Κώδικα Δήμων», προκηρύσσει Ανοιχτό Ηλεκτρονικό Διαγωνισμό με σφραγισμένες προσφορές για την «ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΜΕΣΩΝ ΑΤΟΜΙΚΗΣ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ (Παροχές Ένδυσης)  2023», με  ενδεικτικού προϋπολογισμού 69.027,52 ευρώ (συμπεριλαμβανομένου Φ.Π.Α.6% & 24%).