11 Δεκεμβρίου, 2023

Απολογισμός Εσόδων – Εξόδων

Απολογισμός Εσόδων - Εξόδων (Στοιχεία Εκτέλεσης του Προϋπολογισμού) από 01/01/2023 έως 30/11/2023.

Σχέδια Αστικής Προσβασιμότητας

Ο δημόσιος αστικός χώρος θα πρέπει να χρησιμοποιείται ολοκληρωμένα και χωρίς αποκλεισμούς για όλους τους πολίτες και τους επισκέπτες των πόλεων με ασφάλεια και σεβασμό σε τυχόν δυσκολίες που δύναται να αντιμετωπίζουν οι κοινωνικές ομάδες.

Ευχαριστήριο του Κοινωνικού Παντοπωλείο για το μήνα Νοέμβριο.

Η Επιτροπή Διαχείρισης του Κοινωνικού Παντοπωλείου Δήμου Ιεράπετρας, ο Συντονιστής Δημήτριος Μιχελάρος και το Προσωπικό της Δομής,  ευχαριστούν θερμά τις επιχειρήσεις, τους συλλόγους, τους φορείς και τους πολίτες που ενίσχυσαν και στήριξαν με τις προσφορές τους, το μήνα Νοέμβριο, το κοινωνικό έργο που καθημερινά επιτελεί.

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ-ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ

Σας ανακοινώνουμε την πρόσληψη (4) τεσσάρων υδρονομέων για τη Δημοτική Ενότητα Ιεράπετρας για την χειμερινή αρδευτική περίοδος από 01/01/2024 έως και 31/03/2024.

Ευχαριστήριο του κοινωνικού Παντοπωλέιου στο 2ο Δημοτικό Ιεράπετρας.

Την Πέμπτη  7/12/2023, εκπαιδευτικοί και μαθητές της  Γ1 και Γ2 τάξης του 2ου Δημοτικού Σχολείουεπισκέφθηκαν το Κοινωνικό Παντοπωλείο του Δήμου Ιεράπετρας, ξεναγήθηκαν στους χώρους της Δομής , ενημερώθηκαν και συζήτησαν για το έργο και τη λειτουργία του Κοινωνικού Παντοπωλείου.