Συνεδρίαση Δ.Σ του Ν.Π.Δ.Δ «ΚΟΙΝΩ.ΠΟΛΙΤΙ.Α» Ιεράπετρας στις 15.09.2014

Για μίσθωση ακινήτηου στη ΔΚ Μύρτου

ΔΗΜΟΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ ΓΡΑΦΕΙΟ ΤΥΠΟΥ ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ Ο Δήμος Ιεράπετρας καλεί τα αθλητικά σωματεία που επιθυμούν να συμμετάσχουν στην παρέλαση για την Εθνική Επέτειο της «28ης Οκτωβρίου 1940»  να το δηλώσουν μέχρι τη Δευτέρα 21 Οκτωβρίου στα τηλέφωνα 2842340313 & 6956622920 ή στο email: ierapetra@0448.syzefxis.gov.gr

ΠΟΛΥ ΥΨΗΛΟΣ ΚΙΝΔΥΝΟΣ ΠΡΟΚΛΗΣΗΣ ΠΥΡΚΑΓΙΑΣ
Δημοσιεύτηκαν οι πίνακες κατάταξης, απορριπτέων και προσληπτέων που αφορούν τη με αριθμό πρωτ. 13294/29-8-2024 (ΑΔΑ:9Ο5ΝΩΡ8-7ΩΥ) της ΣΟΧ 4/2024

Συνεδρίαση Δ.Σ του Ν.Π.Δ.Δ «ΚΟΙΝΩ.ΠΟΛΙΤΙ.Α» Ιεράπετρας στις 15.09.2014

dimos-photomark-only-logoΝ.Π.Δ.Δ. «ΚΟΙΝΩ.ΠΟΛΙΤΙ.Α ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ»
Κοινωνία-Πολιτισμός-Αλληλεγγύη
Ιεράπετρα  10.09.2014
Αρ. Πρωτ  2075 &  2076

[separator top=”20″ style=”dotted”]

1η Πρόσκληση

Πρόσκληση για Συνεδρίαση του Δ.Σ

[dropcap]Π[/dropcap]ρόσκληση για τακτική συνεδρίαση του Διοικητικού Συμβουλίου του Ν.Π.Δ.Δ «ΚΟΙΝΩ.ΠΟΛΙΤΙ.Α» Ιεράπετρας την Δευτέρα 15 Σεπτεμβρίου 2014, ώρα 13:00 , στα γραφεία του Ν.Π.Δ.Δ. (Κτήριο  Μελίνα  Μερκούρη 2ος  όροφος), για να συζητήσουμε το  παρακάτω  θέμα :

ΠΙΝΑΚΑΣ ΘΕΜΑΤΩΝ ΣΥΝΕΔΡΙΑΣΗΣ

1. Έγκριση Προϋπολογισμού, Ολοκληρωμένου Προγράμματος Δράσης (ΟΠΔ) και Τεχνικού Προγράμματος οικονομικού έτους 2015

[separator top=”20″  style=”dotted”]

2η Πρόσκληση

Πρόσκληση για Συνεδρίαση του Δ.Σ

[dropcap]Π[/dropcap]ρόσκληση για τακτική συνεδρίαση του Διοικητικού Συμβουλίου του Ν.Π.Δ.Δ «ΚΟΙΝΩ.ΠΟΛΙΤΙ.Α» Ιεράπετρας την Δευτέρα 15 Σεπτεμβρίου 2014, ώρα 13:30 , στα γραφεία του Ν.Π.Δ.Δ. (Κτήριο  Μελίνα  Μερκούρη 2ος  όροφος), για να συζητήσουμε το  παρακάτω  θέμα :

ΠΙΝΑΚΑΣ ΘΕΜΑΤΩΝ ΣΥΝΕΔΡΙΑΣΗΣ

1. Διαγραφή Νηπίων- παιδιών από τους παιδικούς-Βρεφονηπιακούς Σταθμούς
2. Αποδοχή εγγραφής νηπίων-βρεφών ωφελούμενων μητέρων από τη Δράση «Εναρμόνιση Οικογενειακής και Επαγγελματικής Ζωής», ύστερα από σχετική πρόσκληση της Ε.Ε.Τ.Α.Α.
3. Εγγραφή νηπίων- βρεφών στους παιδικούς- βρεφονηπιακούς Σταθμούς Δήμου Ιεράπετρας
4. Αποδοχή αίτησης σπουδάστριας για πρακτική άσκηση.

Ο Πρόεδρος του Δ.Σlathourakis-ioannis

Ιωάννη Λαθουράκης