Συνεδρίαση της Επιτροπής Κυκλοφοριακών Ρυθμίσεων του Δήμου Ιεράπετρας στις 18.11.2014

Ο Δήμος Ιεράπετρας ανακοινώνει την πρόσληψη έξι (6) ατόμων ,  με σύμβαση εργασίας ιδιωτικού δικαίου
Ο Δήμος Ιεράπετρας ενημερώνει δημότες και επισκέπτες ότι το Δημοτικό Κατάστημα στη Δημοτική Ενότητα Μακρύ Γιαλού
Τις εκδηλώσεις μνήμης για την 81η  επέτειο του Ολοκαυτώματος και της καταστροφής των χωριών της Βιάννου
Εκδήλωση τιμής και μνήμης για την 81η   επέτειο του ολοκαυτώματος των Δυτικών Χωριών της Ιεράπετρας
Aποτελέσματα ΧΗΜΙΚΩΝ ΑΝΑΛΥΣΕΩΝ νερού ύδρευσης.

dimos-photomark-only-logoΔΗΜΟΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΥΚΛΟΦΟΡΙΑΚΩΝ ΡΥΘΜΙΣΕΩΝ
Ιεράπετρα 13.11.2014
Αρ. Πρωτ 17119
Ταχ.Δ/νση: Πλ.Κανουπάκη  TK 72200
Πληροφορίες: Χρυσάνθη Ράντου  – Τηλέφωνο:2842-340370

ΠΡΟΣ:  Τα μέλη της επιτροπής

«Πρόσκληση για συνεδρίαση της Επιτροπής Κυκλοφοριακών Ρυθμίσεων του Δήμου Ιεράπετρας»

ΠΙΝΑΚΑΣ ΘΕΜΑΤΩΝ ΗΜΕΡΗΣΙΑΣ ΔΙΑΤΑΞΗΣ

1. Γενική Ενημέρωση

2. Συζήτηση για τον Κανονισμό  Λειτουργίας  Πεζοδρόμου (οδός Λακέρδα)  στον Δήμο Ιεράπετρας .

3. Συζήτηση για την καθολική εφαρμογή της Κυκλοφοριακής Μελέτης

4. Τοποθέτηση σημάτων έξη STOP  στον περιφερειακό δρόμο Κουτσουρά-Μ.Γυαλού (αγροτικοί δρόμοι που συμβάλλουν σε αυτόν).

Με τιμήmastorakis-petros
Ο Πρόεδρος της Επιτροπής