Ευχαριστήριο από την ομάδα «ΕΠΙπόλεως» – Video εκδήλωσης

Ο Δήμος Ιεράπετρας ενημερώνει ότι κατά τις ημέρες του  καύσωνα και για την προστασία των αστέγων
Από τη Δ/νση Κοινωνικής Πολιτικής, Δημόσιας Υγείας, παιδείας και Αθλητισμού του Δήμου Ιεράπετρας ανακοινώνετα

ΚΥΡΒΕΙΑ 2024 – ΠΕΜΠΤΗ 18 ΙΟΥΛΙΟΥ 1.ΜΥΡΤΟΣ Αυλή Ιερού Ναού Αγίου Αντωνίου Ρεσιτάλ κιθάρας  με  τον διαπρεπή κιθαρίστα  ΔΗΜΗΤΡΗ ΚΟΤΡΩΝΑΚΗ Έναρξη: 9:30 μ.μ Είσοδος: Ελεύθερη Οργάνωση : Πολιτιστική Επιτροπή Μύρτου 2.ΘΕΑΤΡΙΚΗ ΠΑΡΑΣΤΑΣΗ ΕΡΩΤΟΚΡΙΤΟΣ (ΕΠΙΣΥΝΑΨΗ ΑΡΧΕΙΩΝ) ΘΕΑΤΡΙΚΗ ΣΚΗΝΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΝΤΙΣΤΑΣΕΩΣ 142 ΤΗΛ. 2813 013 218 – 6932 858624 Facebook – ΘΕΑΤΡΙΚΗ ΣΚΗΝΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ www.theatrikiskini.gr Email: […]

Με εξαιρετική επιτυχία και με την παρουσία πλήθος κόσμου πραγματοποιήθηκε η εκδήλωση  «Πόντος – Κρήτη,
Με την προϊσταμένη της Εφορείας Αρχαιοτήτων  Νομού Λασιθίου Χρύσα Σοφιανού,  είχε συνάντηση ο Δήμαρχος Ιεράπετρας

Ευχαριστήριο από την ομάδα «ΕΠΙπόλεως» – Video εκδήλωσης

[dropcap]Η[/dropcap] ομάδα του «ΕΠΙπόλεως» θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε θερμά για τη συμμετοχή και τα σχόλιά σας  κατά την παρουσίαση της  μελέτης που εκπονήσαμε και αφορά μια πρόταση ανάπλασης του παραλιακού μετώπου της πόλης μας .

Ευχαριστούμε όλους τους πολίτες που παρευρέθησαν , τις αρχές της πόλης και τους υποψηφίους , για τον τρόπο με τον οποίο προσέγγισαν την πρότασή μας.

Σίγουρα χωρούν διορθώσεις , αναπροσαρμογές και συμπληρωματικές προτάσεις που όλοι εσείς θα μπορούσατε να προτείνετε.

Απλά θεωρούμε ότι έπρεπε να γίνει μια αρχή.

Συμπληρωματικά θα θέλαμε να διευκρινίσουμε, γιατί μάλλον δεν το καταστήσαμε απόλυτα σαφές, ότι δεν προτείνουμε την κατάργηση του παραλιακού γυμναστηρίου αλλά τη μεταφορά του σε άλλο χώρο.

Επίσης σαν ομάδα θα θέλαμε να ευχαριστήσουμε θερμά το φίλο μας Λιοντάκη Γεώργιο ο οποίος μας βοήθησε σθεναρά καθ’όλη τη διάρκεια του project με τον εξοπλισμό που μας παρείχε.

Επίσης ευχαριστούμε πολύ τους τεχνικούς της αίθουσας Μελίνα Μερκούρη , κυρίους Σαμπιωτάκη Θεόδωρο και Σαμπροβαλάκη Ιωάννη.

Η ομάδα

Πατεράκης Θεόκλητος

Λιανάκης Εμμανουήλ

Τσελάς Εμμανουήλ