Ευχαριστήριο του Κοινωνικού Παντοπωλείου για την παράσταση “ΑΝΑΒΙΩΣΗ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΟΥ ΚΡΗΤΙΚΟΥ ΓΑΜΟΥ”

Αναλύσεις νερού ύδρευσης
Ολοήμερη «Μουσική Εκδήλωση  στην Άμμο» για Νέους και ‘’Nέους ‘’ Από τις 17:00 μέχρι όπου πάει….
Ανακοινώνουμε ότι  η θεατρική παράσταση«Δείπνο Ηλιθίων» που ήταν προγραμματισμένη να πραγματοποιηθεί
Η  Διεύθυνση Ύδρευσης  Άρδευσης  Αποχέτευσης του Δήμου Ιεράπετρας ενημερώνει ότι λόγω βλάβης  στον κεντρικό

koinoniko pantopoleio logo

Ιεράπετρα 21.06.2018

Ευχαριστήριο του Κοινωνικού Παντοπωλείου

[dropcap]Η[/dropcap] Επιτροπή Διαχείρισης του Κοινωνικού Παντοπωλείου Δήμου Ιεράπετρας, η Συντονίστρια Κική Χασάπη-Φρονιμάκη και το Προσωπικό της Δομής ευχαριστούν θερμά τους πολίτες που με την παρουσία τους και την προσφορά τους ενίσχυσαν με δώρα γάμου-τρόφιμα την παράσταση “ΑΝΑΒΙΩΣΗ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΟΥ ΚΡΗΤΙΚΟΥ ΓΑΜΟΥ”   που πραγματοποίησε το ΚΔΑΠ ΜΕΑ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ με την συνδρομή της ΚΟΙΝΩ.ΠΟΛΙΤΙΑ.Α στο προαύλιο χώρο του 2ου Δημοτικού σχολείου.

Ιδιαίτερα θα θέλαμε να ευχαριστήσουμε για την εξαιρετικά επιτυχημένη αυτή προσπάθεια τους υπεύθυνους που επιμελήθηκαν την παράσταση Ειρήνη Καλαιτζάκη  και Χριστίνα  Συμνιανάκη αλλά και όλο το προσωπικό του ΚΔΑΠ.ΜΕΑ.

Ευχαριστούμε πολύ για την πολύτιμη βοήθειά σας και τη συμπαράστασή σας στο δύσκολο έργο του Κοινωνικού Παντοπωλείου Ιεράπετρας.

Η Συντονίστρια
του Κοινωνικού Παντοπωλείου