Ευχαριστήριο στους χορηγούς του Κοινωνικού Παντοπωλείου

Ο Δήμος Ιεράπετρας ενημερώνει δημότες και επισκέπτες ότι το Δημοτικό Κατάστημα στη Δημοτική Ενότητα Μακρύ Γιαλού
Τις εκδηλώσεις μνήμης για την 81η  επέτειο του Ολοκαυτώματος και της καταστροφής των χωριών της Βιάννου
Εκδήλωση τιμής και μνήμης για την 81η   επέτειο του ολοκαυτώματος των Δυτικών Χωριών της Ιεράπετρας
Aποτελέσματα ΧΗΜΙΚΩΝ ΑΝΑΛΥΣΕΩΝ νερού ύδρευσης.
Το Χαμόγελο του Παιδιού», ενόψει της νέας σχολικής χρονιάς, προσκαλεί φίλους και υποστηρικτές να επισκεφτούν

Ευχαριστήριο στους χορηγούς του Κοινωνικού Παντοπωλείου

koinoniko pantopoleio logo

ΜΗΝΑΣ: ΜΑΡΤΙΟΣ –ΑΠΡΙΛΙΟΣ 2018

Ευχαριστήριο στους  χορηγούς του Κοινωνικού Παντοπωλείου

[dropcap]Η[/dropcap] Επιτροπή Διαχείρισης του Κοινωνικού Παντοπωλείου Δήμου Ιεράπετρας, η Συντονίστρια Κική Χασάπη-Φρονιμάκη και το Προσωπικό της Δομής,  ευχαριστούν θερμά τις επιχειρήσεις, τους συλλόγους, τους φορείς και τους πολίτες που ενίσχυσαν και στήριξαν με τις προσφορές τους, τους μήνες  Μάρτιο και Απρίλιο, το κοινωνικό έργο που καθημερινά επιτελεί. Συγκεκριμένα:

–Toυς Διοργανωτές, τους Παίκτες και τους Φιλάθλους του Εργασιακού Πρωταθλήματος Μπάσκετ Δήμου  Ιεράπετρας.

– Την Εταιρεία εξαγωγών πρώιμων κηπευτικών «ZAHAGOLD- Γ. ΖΑΧΑΡΙΑΔΑΚΗΣ ΚΑΙ ΣΙΑ ΟΕ».

– Το 3ο Δημοτικό Σχολείο Ιεράπετρας.

– Το Σούπερ Μάρκετ ΣΥΝ.ΚΑ

-Τα  Αρτοποιεία  Κτιστάκη , Χατζηιωάννου.

– Τα Ζαχαροπλαστεία «ΣΕΛΕΚΤ», «ΕΝΑΣΤΡΟΝ», «ΚΟΡΟΝΑΤΟ», «ΒΕΤΕΡΑΝΟ» και «ΤΑΡΤΟΥΦΟ» για την ευγενική τους χορηγία στη διάρκεια των εορτών του Πάσχα.

– Το κατάστημα «NADINE BAZAAR» της κας Καραλή Αικατερίνη

-Το Λούνα Παρκ «ΚΑΤΕΡΙΝΑ» για την προσφορά δωρεάν εισιτηρίων

-Το Σούπερ Μάρκετ LIDL (κουτί προσφοράς)

-Το ΚΔΑΠ-ΜΕΑ του Ν.Π.Δ.Δ. «ΚΟΙΝΩ.ΠΟΛΙΤΙ.Α. ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ»

Τους πολίτες: Ασπραδάκη Φαίδρα, Δαμηλάκη Σταύρο, Δρακάκη Εμμανουήλ, Γιοβάνογλου Ελένη, Ζαχαρόπουλο Ιωάννη, Καραλή Θάνο, Καστρινό Εμμανουήλ, Κουτσελάκη Γεώργιο, Μιχαλάκη Μιρέλλα, Μιχελαράκη Μαρία, Πρωτογεράκη Κωνσταντίνο, Ρεμουντάκη Ευαγγελία, καθώς και όλους όσοι επέλεξαν να διατηρήσουν την ανωνυμία τους.

Η Συντονίστρια
του Κοινωνικού Παντοπωλείου