Δημοτική Επιτροπή Διαβούλευσης – Παράταση αιτήσεων συμμετοχής έως 27.11.2014

Σας προσκαλούμε στις 15/04/2024, ημέρα Δευτέρα και ώρα 13:00 σε τακτική συνεδρίαση της
Το ΚΑΠΗ Δήμου Ιεράπετρας διοργανώνει διήμερη εκδρομή στην περιοχή του Ρεθύμνου στις 21-4-2024.

ΘΕΜΑ: Πρόσκληση σε  συνεδρίαση  Σας προσκαλούμε στις 15/04/2024, ημέρα Δευτέρακαι ώρα 14:00 σε τακτική συνεδρίαση της Σχολικής Επιτροπής Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης  Δήμου Ιεράπετρας που θα διεξαχθεί στο Δημοτικό Κατάστημα Δημοκρατίας 31 στην  αίθουσα συνεδριάσεων στον 1ο όροφο για τη συζήτηση και λήψη αποφάσεων  στα παρακάτω θέματα:      Εσωτ. διανομή:         1. Γραφείο κ. Δημάρχου 2. […]

Εκπόνηση Μελέτης (Τ.Χ.Σ)
Ο Δήμος Ιεράπετρας ανακοινώνει την πρόσληψη, με σύμβαση εργασίας ιδιωτικού δικαίου ορισμένου χρόνου,

Δημοτική Επιτροπή Διαβούλευσης – Παράταση αιτήσεων συμμετοχής έως 27.11.2014

dimos-photomark-only-logoΔΗΜΟΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ
ΤΜΗΜΑ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΟΡΓΑΝΩΝ ΔΗΜΟΥ
Ιεράπετρα 20.11.2014

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

[dropcap]Α[/dropcap]πό το Δήμο Ιεράπετρας ανακοινώνεται ότι έχει δοθεί παράταση μέχρι και την Πέμπτη 27 Νοεμβρίου, για  έκφραση βούλησης από φορείς και δημότες για συμμετοχή στην Επιτροπή Διαβούλευσης του δήμου.

Καλούνται οι ενδιαφερόμενοι φορείς και δημότες να εκφράσουν εγγράφως, το αργότερο μέχρι την παραπάνω ημερομηνία,  τη βούλησή τους, απευθύνοντας το σχετικό αίτημα στη Γραμματεία του Δημοτικού Συμβουλίου, κατά τις εργάσιμες ημέρες και ώρες.

Όλες οι υποψηφιότητες πρέπει να περιλαμβάνουν τα απαραίτητα στοιχεία επικοινωνίας (επωνυμία Φορέα, ονοματεπώνυμο δημότη, τηλέφωνο, δ/νση, Τ.Κ. e-mail)

Ειδικά για τους Φορείς πρέπει να οριστεί και αναπληρωτής με στοιχεία επικοινωνίας (επωνυμία Φορέα, ονοματεπώνυμο εκπροσώπου, τηλέφωνο, δ/νση, Τ.Κ. e-mail)

[wpdm_file id=61]

ΔΗΜΟΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ