Συνεδρίαση της Δημοτικής Επιτροπής Παιδείας Δήμου Ιεράπετρας στις 10.06.2014

Ο Δήμαρχος Ιεράπετρας κ. Εμμανουήλ Φραγκούλης σας προσκαλεί
Ο Δήμος Ιεράπετρας ανακοινώνει την πρόσληψη, με σύμβαση εργασίας ιδιωτικού δικαίου ορισμένου χρόνου,  δέκα τεσσάρων (14) ατόμων,

ΘΕΜΑ:  «Πρόσκληση σε Δ.Σ.» Σας προσκαλούμε, σε  τακτική συνεδρίαση, την 25η  Ιουλίου 2024,  ημέρα Πέμπτη και ώρα 12:30 στη μικρή αίθουσα Μελίνα Μερκούρη, 1Ος όροφος, επί της οδού Δημοκρατίας 31  με θέματα:

ΘΕΜΑ: Πρόσκληση σε τακτική συνεδρίαση της Δημοτικής Επιτροπής. Σας προσκαλούμε στις 23/07/2024, ημέρα Τρίτη και ώρα 13:00 σε τακτική συνεδρίαση της Δημοτικής Επιτροπής Δήμου Ιεράπετραςπου θα διεξαχθεί στο Δημοτικό Κατάστημα Δημοκρατίας 31 (Γραφείου Δημάρχου) στον 3ο όροφο για τη συζήτηση και λήψη αποφάσεων στα παρακάτω θέματα: 1 Διαγραφή τελών άρδευσης, λόγω λανθασμένων χρεώσεων της υπηρεσίας.(Εισηγητής: […]

Συνεδρίαση της Δημοτικής Επιτροπής Παιδείας Δήμου Ιεράπετρας στις 10.06.2014

dimos-photomark-only-logo
ΔΗΜΟΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
Δημοτική Επιτροπή Παιδείας
Γραμματειακή Υποστήριξη κ.Μαριδάκη Αρετή
Ιεράπετρα 06.06.2014  – Αρ. Πρωτ 05

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΣΥΝΕΔΡΙΑΣΗ

[dropcap]Π[/dropcap]ρόσκληση (05/06.06.2014) για συνεδρίαση της Δημοτικής Επιτροπής Παιδείας του Δήμου Ιεράπετρας στις 10.06.14 ημέρα Τρίτη και ώρα 11.30 στη νέα μικρή αίθουσα συνεδριάσεων, που βρίσκεται δίπλα στο Γραφείο του Δημάρχου, στο κεντρικό κτίριο του Δημαρχείου Ιεράπετρας.

ΠΙΝΑΚΑΣ ΘΕΜΑΤΩΝ ΣΥΝΕΔΡΙΑΣΗΣ

1.Παραχώρηση χρήσης  πέντε αιθουσών του 3ου δημοτικού σχολείου Ιεράπετρας στην Κοινωπολιτεία Ιεράπετρας για λειτουργία τμημάτων δημιουργική απασχόλησης.
2.Παραχώρηση χρήσης αίθουσας πολλαπλών χρήσεων 2ου  δημοτικού σχολείου  Ιεράπετρας . για  εκδηλώσεις Νηπιαγωγείων.
3. Παραχώρηση χρήσης χώρων 3ου Γυμνασίου Ιεράπετρας  για πραγματοποίηση συναυλιών και  άλλων πολιτιστικών εκδηλώσεων των Κυρβείων.
4.  Αίτηση  Στυλιανού Βασιλείου για  παραχώρησης χρήσης του αύλειου χώρου του Δημοτικού σχολείου Κάτω Χωριού Ιεράπετρας.
5. Κατανομή πιστώσεων στις Σχολικές Επιτροπές Α/θμιας και    Β/θμιας  Εκπαίδευσης του Δήμου  για  λειτουργικές δαπάνες .
6. Κατανομή πιστώσεων στις Σχολικές  Επιτροπές Α/θμιας και   Β/θμιας  Εκπαίδευσης του Δήμου  για την κάλυψη δαπανών θέρμανσης.

Ο Πρόεδρος της Δημοτικής Επιτροπής ΠαιδείαςPsaroudakis-ioannis Ψαρουδάκης Ιωάννης
(Αντιδήμαρχος Διοικητικών & Οικονομικών Υπηρεσιών)

[separator top=”40″ style=”shadow”]

Παράρτημα πληροφοριών & υπερσυνδέσεων