Συνεδρίαση της Οικονομικής Επιτροπής του Δήμου Ιεράπετρας στις 24.02.2015

Σας προσκαλούμε σε συνεδρίαση, την 24η Απριλίου 2024 ημέρα Τετάρτη και ώρα 12.00
Η Ολυμπιακή Φλόγα ξεκίνησε το ταξίδι της από την Αρχαία Ολυμπία με
Από το Δήμο Ιεράπετρας ανακοινώνεται ότι για τη διευκόλυνση των υποψηφίων ευρωβουλευτών
Η Ολυμπιακή Φλόγα ξεκίνησε το ταξίδι της από την Αρχαία Ολυμπία σηματοδοτώντας την αντίστροφη μέτρηση για την έναρξη των Ολυμπιακών Αγώνων 2024
Η Επιτροπή Διοργάνωσης Πολιτιστικών Εκδηλώσεων του Δήμου Ιεράπετρας πραγματοποίησε την

Συνεδρίαση της Οικονομικής Επιτροπής του Δήμου Ιεράπετρας στις 24.02.2015

dimos-photomark-only-logoΔΗΜΟΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ
Ιεράπετρα 18.02.2015
Αρ. Πρωτ  1934

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΣΥΝΕΔΡΙΑΣΗ

[dropcap]Π[/dropcap]ρόσκληση για δημόσια συνεδρίαση της Οικονομικής Επιτροπής του Δήμου Ιεράπετρας, την 24 του μηνός Φεβρουαρίου έτους 2015, ημέρα Tρίτη και ώρα 13.00 στο Δημοτικό Κατάστημα ,για συζήτηση και λήψη αποφάσεων στα συνημμένα θέματα της ημερήσιας διάταξης, σύμφωνα με τις σχετικές διατάξεις του άρθρου 75 του Ν.3852/2010 (ΦΕΚ Α’ 87).

ΠΙΝΑΚΑΣ ΘΕΜΑΤΩΝ ΗΜΕΡΗΣΙΑΣ ΔΙΑΤΑΞΗΣ

1ο Θέμα : Άσκηση ή μη ανακοπής και αίτηση αναστολής κατά της με αριθμό. 22/2015 διαταγής πληρωμής του Ειρηνοδικείου  Ιεράπετρας και της από 13-2-2015 επιταγής προς εκτέλεση

2ο θέμα:  Άσκηση ή μη αναίρεσης  κατά της υπ΄αριθμό. 2/2015 αποφάσεως του Εφετείου Ανατολικής Κρήτης (υπόθεση Εμμαν. Λαμπράκη)

3ο θέμα : Άσκηση ή μη αναίρεσης  κατά της υπ΄αριθμό. 2/2015 αποφάσεως του Εφετείου Ανατολικής Κρήτης (υπόθεση εταιρείας Αφοί Μητσόπουλοι ΟΕ)