Συνεδρίαση της Σχολικής Επιτροπής Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης στις 26-11-2013

ΣΑΒΒΑΤΟ 13 ΙΟΥΛΙΟΥ ΕΠΙΣΚΟΠΗ Παραδοσιακοί χοροί και μουσική  ΚΡΗΤΗ  – ΠΟΝΤΟΣ   ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ  ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ Με τη χορευτική ομάδα  της  ΛΕΣΧΗΣ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ με χοροδιδάσκαλο τη  Ματίνα Τσουφίδου και τη   σχολή παραδοσιακών χορών του  Δημήτρη Καπαράκη  με το  συγκρότημα  του Γιάννη Λεμονάκη. Συνδιοργάνωση: Περιφέρεια Κρήτης – Δήμος Ιεράπετρας Πλατεία Επισκοπής – Είσοδος ελεύθερη Έναρξη: 21:00 μ.μ ΓΡΑ […]

Στα πλαίσια του Χρηματοδοτικού Προγράμματος «ΔΡΑΣΕΙΣ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΙΚΟΥ ΙΣΟΖΥΓΙΟΥ» του Πράσινου Ταμείου υπογράφτηκε στις 27/1/2023
Το ΚΔΑΠ ΑΜΕΑ Ιεράπετρας προσκαλεί όλους  μας  να  «Λερωθούμε» παίζοντας,
Σας ενημερώνουμε ότι η  εκδήλωση με τη χορευτική ομάδα  της  Λέσχης  Ποντίων Καβάλας με χοροδιδάσκαλο τη
Λόγω βλάβης, δεν έγινε ζωντανή μετάδοση σε όλη την διάρκεια του Δημοτικού στις 10/07/2024.

Συνεδρίαση της Σχολικής Επιτροπής Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης στις 26-11-2013

dimos-photomark-only-logoΔΗΜΟΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
Σχολική Επιτροπή Β/Βάθμιας Εκπαίδευσης
Ιεράπετρα 21-11-2013
Αρ. Πρωτ 193

[dropcap]Π[/dropcap]ρόσκληση (193/21-11-2013) για συνεδρίαση της Σχολικής Επιτροπής Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης του Δήμου Ιεράπετρας 26 του μηνός Νοεμβρίου έτους 2013 ημέρα  Τρίτη και ώρα 13:00 μμ στη νέα μικρή αίθουσα συνεδριάσεων, που βρίσκεται δίπλα στο Γραφείο του Δημάρχου, στο κεντρικό κτίριο του Δημαρχείου  Ιεράπετρας.

ΠΙΝΑΚΑΣ ΘΕΜΑΤΩΝ ΣΥΝΕΔΡΙΑΣΗΣ

1. Αίτημα από το 3ο Δημοτικό Σχολείο Ιεράπετρας  για παραχώρηση της αίθουσας πολλαπλών χρήσεων  του παραλιακού συγκροτήματος.
  2. Αίτημα από το 5ο Νηπιαγωγείο Ιεράπετρας  για παραχώρηση της αίθουσας πολλαπλών χρήσεων  του παραλιακού συγκροτήματος.
  3. Αιτήματα από το  Σύλλογο Γονέων και Κηδεμόνων του 3ου Δημοτικού Σχολείου Ιεράπετρας  για παραχώρηση της αίθουσας πολλαπλών χρήσεων του  παραλιακού συγκροτήματος
  4. Έγκριση τιμολογίων Μιχαήλ Πιτροπάκη για μεταφορά βιβλίων
  5. Έγκριση τιμολογίου Γεωργίου Χατζάκη  για αγορά στεφανιών κατάθεσης
  6. Έγκριση πληρωμής μισθοδοσίας και ασφαλιστικών εισφορών καθαριστριών, μηνός Σεπτεμβρίου.
  7. Ορισμός Οικονομικού Διαχειριστή  του προγράμματος Γενικής Γραμματείας Νέας Γενιάς:  «Να είσαι  παιδί, είναι δικαίωμα»
  8. Χρηματοδότηση Σχολικών κοινοτήτων

Ο Πρόεδρος του Δ.Σpapadakis-emmanouil