Πρόσκληση για Συμβούλιο Σχολικής Επιτροπής Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης

Σας προσκαλούμε στις 22/05/2024, ημέρα Τετάρτη και ώρα 13:00 σε τακτική συνεδρίαση της Δημοτικής Επιτροπής
19 Μαΐου, μια ιστορική και σημαντική μέρα για ολόκληρο τον Ελληνισμό απανταχού της γης.
Ο Οργανισμός «Το Χαμόγελο του Παιδιού»  σε συνεργασία με την 7η Υγειονομική Περιφέρεια Κρήτης, τον Ιατρικό
Σας προσκαλούμε στις 21/5/2024, ημέρα Τρίτηκαι ώρα 13:30 σε τακτική συνεδρίαση της
Γνωστοποίηση εκλογικών τμημάτων και καταστημάτων ψηφοφορίας για την ανάδειξη των μελών του Ευρωπαϊκού Κοινοβουλίου της 9ης Ιουνίου 2024

Πρόσκληση για Συμβούλιο Σχολικής Επιτροπής Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ

Σας προσκαλούμε, στις 9 Μαΐου 2023, ημέρα Τρίτη και ώρα 13.00 σε τακτική συνεδρίαση  του Διοικητικού Συμβουλίου του Ν.Π.Δ.Δ. «Σχολική Επιτροπή Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Δήμου Ιεράπετρας»  στην αίθουσα  συνεδριάσεων, του 1ου ορόφου, του κτιρίου, «Μελίνα Μερκούρη»  Δημοκρατίας 31, για συζήτηση και λήψη απόφασης στα παρακάτω θέματα:

Θέμα 1ο: Αίτηση παραχώρησης  αίθουσας πολλαπλών παραλιακού σχολικού συγκροτήματος από κα. Μπορμπουδάκη Κούλα για πραγματοποίηση  εκπαιδευτικής δράσης προσομοίωσης παλαιοντολογικής ανασκαφής για μαθητές νηπιαγωγείου και Δημοτικού.

Θέμα 2ο: Αίτηση παραχώρησης  αίθουσας πολλαπλών παραλιακού σχολικού συγκροτήματος από Σύλλογο Μικρασιατών για πραγματοποίηση  προβών από την θεατρική τους ομάδα.

Θέμα 3ο: Αίτηση παραχώρησης  αίθουσας πολλαπλών παραλιακού σχολικού συγκροτήματος από Δίκτυο αλληλεγγύης και Προώθησης Κοινωνικής Οικονομίας « ΙΣΤΟΣ» για πραγματοποίηση  προβών από την θεατρική τους ομάδα.

Θέμα 4ο : Αίτηση παραχώρησης  αίθουσας πολλαπλών παραλιακού σχολικού συγκροτήματος από Σύλλογο Γονέων και Κηδεμόνων του 2ου Γυμνασίου Ιεράπετρας για πραγματοποίηση  της γιορτής λήξης του σχολικού έτους

Θέμα 5ο : Αίτημα έκτακτης επιχορήγησης Β Λυκείου για εξόφληση λογαριασμού νερού.

Ο  Πρόεδρος

Αστροπεκάκης  Κωνσταντίνος