5 Μαΐου, 2023

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΣΥΝΕΔΡΙΑΣΗΣ ΔΗΜ. ΣΥΜΒΟΥΛΙΟΥ

Σας προσκαλούμε στις 10 Μαΐου 2023, ημέρα Τετάρτη και ώρα 18:00 σε τακτική συνεδρίαση, στην αίθουσα του Δημοτικού Συμβουλίου, για να συζητήσουμε τα παρακάτω θέματα:

Πρόσκληση σε συνεδρίαση ΝΠΔΔ «ΣΧΟΛΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ Α/ΘΜΙΑΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΔΗΜΟΥ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ»

Σας προσκαλούμε στις 08/05/2023, ημέρα Δευτέρα και ώρα 13:30 σε τακτική συνεδρίαση της Σχολικής Επιτροπής Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης  Δήμου Ιεράπετρας που θα διεξαχθεί στο Δημοτικό Κατάστημα Δημοκρατίας 31 στην  αίθουσα συνεδριάσεων στον 1ο όροφο για τη συζήτηση και λήψη αποφάσεων  στα παρακάτω θέματα:

Με τρεις νέους μόνιμους υπαλλήλους στελεχώνεται ο Δήμος της Ιεράπετρας

Τρεις νέοι υπάλληλοι προστέθηκαν στο μόνιμο προσωπικό του Δήμου Ιεράπετρας. Πρόκειται συγκεκριμένα για ένα Δημοτικό Αστυνομικό ο οποίος έρχεται μέσω μετάταξης από άλλο Δήμο, καθώς και για έναν Πολιτικό Μηχανικό και για μία Τοπογράφο Μηχανικό οι οποίοι προσελήφθησαν μέσω ΑΣΕΠ.

«Πρόσκληση σε Δ.Σ.» ΝΠΔΔ «ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΛΙΜΕΝΙΚΟ ΤΑΜΕΙΟ ΔΗΜΟΥ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ»

Σας προσκαλούμε, σε  τακτική δια ζώσης συνεδρίαση, στις  08 Μαΐου 2023,  ημέρα Δευτέρα και ώρα 09:00 στην αίθουσα «Μελίνα Μερκούρη», 1ος όροφος, Δημοκρατίας 31  με θέματα:

Πρόσκληση για Συμβούλιο Σχολικής Επιτροπής Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης

Σας προσκαλούμε, στις 9 Μαΐου 2023, ημέρα Τρίτη και ώρα 13.00 σε τακτική συνεδρίαση  του Διοικητικού Συμβουλίου του Ν.Π.Δ.Δ. «Σχολική Επιτροπή Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Δήμου Ιεράπετρας»  στην αίθουσα  συνεδριάσεων, του 1ου ορόφου, του κτιρίου, «Μελίνα Μερκούρη»  Δημοκρατίας 31, για συζήτηση και λήψη απόφασης στα παρακάτω θέματα:

Πρόσκληση σε τακτική συνεδρίαση της Οικονομικής Επιτροπής

Σας προσκαλούμε στις 09/05/2023, ημέρα Τρίτη και ώρα 10:00 σε τακτική συνεδρίαση της Οικονομικής Επιτροπής Δήμου Ιεράπετρας που θα διεξαχθεί στο Δημοτικό Κατάστημα Δημοκρατίας 31 στην μικρή αίθουσα (δίπλα στην αίθουσα θεάτρου) στον 1ο όροφο για τη συζήτηση και λήψη αποφάσεων  στα παρακάτω θέματα:

Καθορισμός ειδικών εκλογικών τμημάτων και καταστημάτων ψηφοφορίας ετεροδημοτών Ν. Λασιθίου για τις γενικές Βουλευτικές εκλογές της 21ης Μαΐου 2023

Τα ειδικά εκλογικά τμήματα και καταστήματα ψηφοφορίας ετεροδημοτών Ν. Λασιθίου   για τη διενέργεια  των γενικών βουλευτικών εκλογών της 21ης Μαΐου 2023 ω ακολούθως:

Γνωστοποίηση εκλογικών τμημάτων και καταστημάτων ψηφοφορίας για τις Βουλευτικές εκλογές της 21ης Μαΐου 2023

Τα εκλογικά τμήματα και καταστήματα ψηφοφορίας του Δήμου Ιεράπετρας  για τη διενέργεια  των γενικών βουλευτικών εκλογών της 21ς  Μαΐου ως ακολούθως: