20 Ιουνίου, 2014

Διαγωνισμός : «Προμήθεια, εγκατάστασης επεξεργασίας και διάθεσης λυμάτων οικισμού Μεσελέρων Δήμου Ιεράπετρας»

Ανοικτός διαγωνισμός με τίτλο «Προμήθεια, εγκατάστασης επεξεργασίας και διάθεσης λυμάτων οικισμού Μεσελέρων Δήμου Ιεράπετρας». Η προϋπολογιζόμενη δαπάνη της προμήθειας είναι 183.270,00 €. Διαγωνισμός την 29.07.2014 (3 προσθήκες 25.06, 21.07 και 24.07)

Διαγωνισμός : «Προμήθεια, εγκατάστασης επεξεργασίας και διάθεσης λυμάτων οικισμού Αγ. Ιωάννη Δήμου Ιεράπετρας » | ΑΚΥΡΩΘΗΚΕ

Ο διαγωνισμός με τίτλο «Προμήθεια, εγκατάστασης επεξεργασίας και διάθεσης λυμάτων οικισμού Αγ. Ιωάννη Δήμου Ιεράπετρας - ΑΚΥΡΩΘΗΚΕ σύμφωνα με την ανακοίνωση 9875/03.07.2014

Ανακοίνωση για διεξαγωγή κλήρωσης μελών επιτροπής την Τρίτη 24.06.2014

Η Διεύθυνση Οικονομικών Υπηρεσιών την Τρίτη 24.06.2014, θα διεξάγει κλήρωση για την ανάδειξη των τακτικών και αναπληρωματικών μελών, για Επιτροπή : «Προμήθεια υλικών για τη Συντήρηση Περίφραξης Σταθμού Μεταφόρτωσης απορριμμάτων (ΣΜΑ)»

Συνεδρίαση του Δημοτικού Συμβουλίου Ιεράπετρας στις 24.06.2014, Τρίτη ώρα 20.00

Πρόσκληση για δημόσια συνεδρίαση του Δημοτικού Συμβουλίου Ιεράπετρας στις 24 Ιουνίου 2014, ημέρα Τρίτη και ώρα 20.00 στη νέα αίθουσα του Δημοτικού Συμβουλίου. Πίνακας με τα τριάντα (30) θέματα προς συζήτηση.

Συγχαρητήρια επιστολή προς τον Υφυπουργό κ. Γιάννη Πλακιωτάκη

«...Αξιότιμε κύριε Υφυπουργέ...... Εύχομαι και ελπίζω πως και από τη νέα σου θέση θα φροντίσεις, ώστε να δρομολογηθούν τα φλέγοντα και σημαντικά ζητήματα που αντιμετωπίζει ο Δήμος της Ιεράπετρας και για τα οποία έχουμε συζητήσει και γνωρίζεις πολύ καλά. ...»

Πρόσληψη ενός ατόμου (ΠΕ Νηπιαγωγών) ορισμένου χρόνου από την ΚΟΙΝΩ.ΠΟΛΙΤΙ.Α Ιεράπετρας

Ν.Π.Δ.Δ. ΚΟΙΝΩ.ΠΟΛΙΤΙ.Α Ιεράπετρας : Πρόσληψη, με σύμβαση εργασίας ιδιωτικού δικαίου ορισμένου χρόνου, ενός (1) ατόμου (ΠΕ Νηπιαγωγών) για την υλοποίηση της πράξης «ΕΝΑΡΜΟΝΙΣΗ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΗΣ ΚΑΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΗΣ ΖΩΗΣ»