25 Σεπτεμβρίου, 2014

Οργανισμός Εσωτερικών Υπηρεσιών (Ο.Ε.Υ) του Ν.Π.Δ.Δ «ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝ» Ιεράπετρας

Ο.Ε.Υ. του Ν.Π.Δ.Δ «ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝ» Ιεράπετρας. Λίστα εγγράφων, αποφάσεις Δ.Σ και Δημοτικού Συμβουλίου και ένα χρηστικό ECO - GLOSSARY για την εύκολη κατανόηση των όρων που χρησιμοποιούνται στον Ο.Ε.Υ.

Εκθέσεις και χορευτικά δρώμενα για την Παγκόσμια Ημέρα Τουρισμού στην Ιεράπετρα

Εκθέσεις εικαστικών, παραδοσιακών προϊόντων, χορευτικά και μουσικά δρώμενα θα έχουν την ευκαιρία να παρακολουθήσουν οι κάτοικοι, αλλά και οι επισκέπτες του δήμου Ιεράπετρας την Παρασκευή 26 Σεπτεμβρίου στην Πλατεία Τζαμί.

Δελτίο Τύπου : Ο δήμαρχος Ιεράπετρας στην Περιφερειακή Ενότητα Λασιθίου

Tην Περιφερειακή Ενότητα Λασιθίου και την Αντιπεριφερειάρχη, κ. Πελίνα Πετράκη επισκέφτηκε την Τρίτη 23 Σεπτεμβρίου ο δήμαρχος Ιεράπετρας, κ. Θεοδόσιος Καλαντζάκης. Στόχος της συνάντησης ήταν η ενημέρωση και η συζήτηση ...

Δελτίο Τύπου : Οργάνωση των υπηρεσιών και ανάλυση των οικονομικών, οι δύο άμεσοι στόχοι του δήμου Ιεράπετρας

Mε βασικούς στόχους την οργάνωση των υπηρεσιών και την ανάλυση των οικονομικών στοιχείων του δήμου, ο αντιδήμαρχος οικονομικών και διοικητικών υπηρεσιών, κ Φραγκούλης ξεκίνησε τη θητεία του στο δήμο Ιεράπετρας.