2 Δεκεμβρίου, 2014

Ανακοίνωση για διεξαγωγή κλήρωσης μελών επιτροπής την Τετάρτη 10.12.2014

Η Διεύθυνση Οικονομικών Υπηρεσιών την Τετάρτη 10/12/2014, ώρα 10:00 π.μ. , θα διεξάγει κλήρωση για την ανάδειξη των τακτικών και αναπληρωματικών μελών, Επιτροπή : «..για τις προμήθειες του Δήμου για το έτος 2015....».

Πρόσκληση σε συνεδρίαση της Επιτροπής Στήριξης του ΤΕΙ Ιεράπετρας 03.12.2014

Πρόσκληση σε συνεδρίαση της Επιτροπής Στήριξης του ΤΕΙ του Δήμου Ιεράπετρας στις 3 Δεκεμβρίου 2014, ημέρα Τετάρτη και ώρα 14.00 μ.μ. Θέμα : «Ενημέρωση – Προγραμματισμός ενεργειών για τη λειτουργία από την επόμενη ακαδημαϊκή χρονιά...»

Συνεδρίαση του Δ.Σ της Δημοτικής Κοινότητας Ιεράπετρας στις 03.12.2014

Πρόσκληση για συνεδρίαση του Διοικητικού Συμβουλίου της Δημοτικής Κοινότητας Ιεράπετρας στις 03 Δεκεμβρίου 2014 ημέρα Τετάρτη και ώρα 14:00. Πίνακας των τεσσάρων (04) θεμάτων της ημερήσιας διάταξης.

Με εκπροσώπους του ΚΚΕ συζήτησε ο Δήμαρχος Ιεράπετρας

Με το μέλος της Ε.Π. Κρήτης του ΚΚΕ και περιφερειακό σύμβουλο της Λαϊκής Συσπείρωσης, κ. Στέλιο Ορφανό συναντήθηκε στο γραφείο του ο δήμαρχος Ιεράπετρας, κ. Θεοδόσιος Καλαντζάκης. Στη συνάντηση παραβρέθηκε επίσης και...

Το Μαύρο Θέατρο της Πράγας στην Ιεράπετρα

Μια διαφορετική θεατρική παράσταση, από τις λίγες που θα δοθούν σε όλη την Ελλάδα, διοργανώνεται από την ΚΟΙΝΩ.ΠΟΛΙΤΙ.Α του δήμου Ιεράπετρας την Τρίτη 2 Δεκεμβρίου στις 21:00. Μια παράσταση πανόραμα από τις καλύτερες στιγμές του Μαύρου Θεάτρου