2 Ιανουαρίου, 2015

Παρασκευή 2-1-2015 και ώρα 11.00 – Υπάλληλος του ΕΛΓΑ Ηρακλείου θα πραγματοποιήσει έλεγχο

Σήμερα Παρασκευή 2-1-2015 και ώρα 11.00 το πρωί, Υπάλληλος του ΕΛΓΑ Ηρακλείου θα πραγματοποιήσει επιτόπιο έλεγχο για αρχική καταγραφή των ζημιών, που προκλήθηκαν από ανεμοστρόβιλο το βράδυ της Τετάρτης 31-12-2014.

Ο Αη Βασίλης στο Κοινωνικό Παντοπωλείο του Δήμου Ιεράπετρας

«...ετοιμάσαμε μια μικρή γιορτή για τους μικρούς μας φίλους, για να μοιραστούμε όμορφες στιγμές, να μοιράσουμε δώρα και να ανταλλάξουμε ευχές. Ήταν μια ευκαιρία να γνωριστούμε με τους δικαιούχους να νιώσουμε σαν μια οικογένεια...»

Με κάλαντα και κοπή βασιλόπιτας ευχήθηκαν για τη νέα χρονιά οι πρόεδροι των Τοπικών Κοινοτήτων στο δήμαρχο Ιεράπετρας

«Σίγουρα για την στήριξη των Τοπικών Κοινοτήτων απαιτούνται περισσότεροι πόροι, αφού οι ανάγκες είναι πολλές και οι ελλείψεις σε προσωπικό αρκετές. Στη φάση αυτή καλούμαστε να διαχειριστούμε την καθημερινότητα...»