10 Απριλίου, 2017

Προκήρυξη δώδεκα (12) συνολικά αδειών άσκησης υπαιθρίου πλανοδίου εμπορίου για την Περιφέρεια Κρήτης

Η Αντιπεριφερειάρχης Περιφερειακής Ενότητας Λασιθίου προκηρύσσει τη χορήγηση δώδεκα (12) συνολικά αδειών άσκησης υπαιθρίου πλανοδίου εμπορίου για την Περιφέρεια Κρήτης.

Προκήρυξη συνοπτικού διαγωνισμού για την επιλογή αναδόχου κατασκευής έργου

Ο Δήμαρχος Ιεράπετρας προκηρύσσει συνοπτικό διαγωνισμό για την ανάδειξη αναδόχου κατασκευής του έργου «Κατασκευή πεζοδρομίου και πλατείας (επεμβάσεις παραλιακού μετώπου ΔΕ Μακρύ Γιαλού)».

Προκήρυξη συνοπτικού διαγωνισμού για την επιλογή αναδόχου κατασκευής έργου

Ο Δήμαρχος Ιεράπετρας προκηρύσσει συνοπτικό διαγωνισμό για την ανάδειξη αναδόχου κατασκευής του έργου «Ανάπλαση κοινοχρήστων χώρων Κάτω Χωριού».

Περιφέρεια Κρήτης :«Βόρειος Οδικός Άξονας Κρήτης, (ΒΟΑΚ):Τμήμα Παχειά Άμμος – Αυχένας Αγκαθιάς

Μελέτη Περιβαλλοντικών Επιπτώσεων (Μ.Π.Ε.) για δημοσιοποίηση και έκφραση άποψης του οδικού έργου: «Βόρειος Οδικός Άξονας Κρήτης, (ΒΟΑΚ): Τμήμα Παχειά Άμμος - Αυχένας Αγκαθιάς» Νομού Λασιθίου.