30 Ιουνίου, 2017

Η Επιτροπή Υγείας του Δήμου Ιεράπετρας συγκαλεί έκτακτη συνάντηση τη Δευτέρα 3 Ιουλίου 2017.

Η Επιτροπή Υγείας του Δήμου Ιεράπετρας μετά την πρόσφατη απόφαση για μετακίνηση γιατρών και με αφορμή την αδυναμία για την κάλυψη της θέσης του παθολόγου στο Νοσοκομείο της Ιεράπετρας, συγκαλεί έκτακτη συνάντηση τη Δευτέρα 3 Ιουλίου.

Συγχαρητήρια από τον Δήμαρχο Ιεράπετρας στον Σκοπευτικό Σύλλογο Ιεράπετρας

Θερμά συγχαρητήρια από τον Δήμαρχο στον Σκοπευτικό Σύλλογο Ιεράπετρας για τη διοργάνωση του Αγώνα Σκοποβολής Κυπέλλου Ελλάδας.

Συνεδρίαση της Επιτροπής Τουρισμού την Τετάρτη 5 Ιουλίου 2017

Σας προσκαλούμε σε συνεδρίαση της Επιτροπής Τουρισμού. Η συνεδρίαση θα πραγματοποιηθεί την Τετάρτη 5 Ιουλίου 2017 στις 14.00, στη νέα αίθουσα συνεδριάσεων των Επιτροπών του Δήμου Ιεράπετρας.

Για Τρίτη συνεχή χρονιά το ΝΠΔΔ Περιβάλλον πραγματοποιεί εθελοντικές δράσεις με την ομάδα Citizens in Action

Σε συνέχεια των παρεμβάσεων που έγιναν τα δύο προηγούμενα έτη, το ΝΠΔΔ «Περιβάλλον» του Δήμου Ιεράπετρας για τρίτη συνεχόμενη χρονιά πραγματοποιεί εθελοντική περιβαλλοντική δράση στη περιοχή της Τοπικής Κοινότητας Ορεινού.