6 Μαρτίου, 2018

Συνεδρίαση της Σχολικής Επιτροπής Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης στις 09.03.2018

Σας προσκαλούμε σε συνεδρίαση την Παρασκευή 9 Μαρτίου 2018 και ώρα 13:30 στην αίθουσα συνεδριάσεων, που βρίσκεται στον 1ο όροφο, δίπλα από την αίθουσα «Μελίνα Μερκούρη».

Συνεδρίαση της Επιτροπής Αγροτικών Θεμάτων του Δήμου Ιεράπετρας στις 09.03.2018

Σας προσκαλούμε σε συνεδρίαση της Επιτροπής Αγροτικών Θεμάτων στο Δήμο Ιεράπετρας στις 09-03-2018 ημέρα Παρασκευή και ώρα 19.00 μ.μ. στην αίθουσα του Δημοτικού Συμβουλίου, Δημοκρατίας 31.

Διακήρυξη έργου ανάδειξης αναδόχου για τις «Συμπληρωματικές Εργασίες Ασφαλτοστρώσεως Δρόμων Δήμου Ιεράπετρας»

Ο Δήμαρχος Ιεράπετρας προκηρύσσει συνοπτικό (πρόχειρο) διαγωνισμό, για την ανάδειξη αναδόχου για τις «Συμπληρωματικές Εργασίες Ασφαλτοστρώσεως Δρόμων Δήμου Ιεράπετρας».

Σε έργα των Τοπικών Κοινοτήτων Καβουσίου, Παχειάς Άμμου, Πάνω και Κάτω Χωριού ο Δήμαρχος Ιεράπετρας

Τις τοπικές κοινότητες του Καβουσίου, του Πάνω Χωριού, του Κάτω Χωριού και της Παχειάς Άμμου επισκέφτηκε ο Δήμαρχος Ιεράπετρας κ.Θεοδόσιος Καλαντζάκης, συνοδευόμενος από τον ειδικό συνεργάτη του κ. Κώστα Περβολαράκη.