14 Μαΐου, 2018

Διανομή προϊόντων για τους δικαιούχους του προγράμματος ΤΕΒΑ

Το Γραφείο Κοινωνικής Πολιτικής και Ισότητας των δύο φύλων του Δήμου Ιεράπετρας, ενημερώνει τους δικαιούχους του προγράμματος ΤΕΒΑ, ότι θα πραγματοποιηθεί διανομή προϊόντων στο χώρο του Κοινωνικού Παντοπωλείου του Δήμου.

Πρόσκληση για συνεδρίαση της Οικονομικής Επιτροπής στις 16.05.2018

Καλείστε να προσέλθετε στη δημόσια συνεδρίαση της Οικονομικής Επιτροπής που θα διεξαχθεί στο Δημοτικό Κατάστημα Δημοκρατίας 31 στην μικρή αίθουσα στον 1ο όροφο την 16η του μηνός Μαΐου έτους 2018, ημέρα Τετάρτη και ώρα 8.30.

Εκπαιδευτική εκδρομή του Σ.Δ.Ε. Ιεράπετρας στον αρχαιολογικό χώρο των Γουρνιών και στην αρχαία Ελιά στο Καβούσι

Το Σχολείο Δεύτερης Ευκαιρίας Ιεράπετρας πραγματοποίησε την Τρίτη 8/5 το απόγευμα εκδρομή στον αρχαιολογικό χώρο των Γουρνιών και στην αρχαία Ελιά στο Καβούσι.