31 Ιουλίου, 2018

Βελτίωση αγροτικής οδοποιίας Δήμου Ιεράπετρας

Ο Δήμαρχος Ιεράπετρας προκηρύσσει Ανοικτό Ηλεκτρονικό Διαγωνισμό για την «Βελτίωση αγροτικής οδοποιίας Δήμου Ιεράπετρας».

Διακήρυξη για την ανάδειξη αναδόχου για την εργασία με τίτλο «ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΠΡΑΣΙΝΟΥ ΚΟΙΝΟΧΡΗΣΤΩΝ ΧΩΡΩΝ ΔΗΜΟΥ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ»

Ο Δήμαρχος Ιεράπετρας προκηρύσσει συνοπτικό (πρόχειρο) διαγωνισμό για την εργασία με τίτλο «ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΠΡΑΣΙΝΟΥ ΚΟΙΝΟΧΡΗΣΤΩΝ ΧΩΡΩΝ ΔΗΜΟΥ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ».

Διακήρυξη για την ανάδειξη αναδόχου για τη «Συντήρηση εφαρμογών λογισμικού οικονομικών, διοικητικών και τεχνικών υπηρεσιών που είναι εγκατεστημένα στον Δήμο, προμήθεια νέων εφαρμογών καθώς και υπηρεσιών υποστήριξης για το έτος 2018»

Ο Δήμαρχος Ιεράπετρας προκηρύσσει συνοπτικό διαγωνισμό για την ανάδειξη αναδόχου για τη «Συντήρηση εφαρμογών λογισμικού οικονομικών, διοικητικών και τεχνικών υπηρεσιών που είναι εγκατεστημένα στον Δήμο, προμήθεια νέων εφαρμογών καθώς και υπηρεσιών υποστήριξης για το έτος 2018»

Διακήρυξη Έργου «Κατασκευή δεξαμενών ύδρευσης ΔΕ Ιεράπετρας Δήμου Ιεράπετρας»

Ο Δήμος Ιεράπετρας διακηρύσσει την με ανοιχτή διαδικασία επιλογή αναδόχου για την κατασκευή του έργου «Κατασκευή δεξαμενών ύδρευσης ΔΕ Ιεράπετρας Δήμου Ιεράπετρας».

Συνάντηση του Δημάρχου Ιεράπετρας με τον πρώην και τη νυν πρόεδρο του Ενιαίου Αγροτικού Συλλόγου

Συνάντηση πραγματοποιήθηκε σήμερα το πρωί στο γραφείο του Δημάρχου Ιεράπετρας μεταξύ του Δημάρχου κ. Θεοδοσίου Καλαντζάκη, του πρώην προέδρου του Ενιαίου Αγροτικού Συλλόγου Ιεράπετρας κ. Εμμανουήλ Μιχαλάκη και της νυν προέδρου κα. Κατερίνας Τσικαλουδάκη.

Ο Δήμαρχος Ιεράπετρας σε Ρίζα, Γδόχια και Καρύδι

Τις τοπικές κοινότητες Ρίζας και Γδοχίων, καθώς και τον οικισμό του Καρυδίου επισκέφτηκε τις προηγούμενες ημέρες ο Δήμαρχος Ιεράπετρας κ. Θεοδόσιος Καλαντζάκης.

Συνεδρίαση της Επιτροπής Τουρισμού την Πέμπτη 2 Αυγούστου 2018

Σας προσκαλούμε σε συνεδρίαση της Επιτροπής Τουρισμού. Η συνεδρίαση θα πραγματοποιηθεί την Πέμπτη 2 Αυγούστου 2018 στις 7.00 μ.μ., στην αίθουσα Δημοτικού Συμβουλίου επί της οδού Δημοκρατίας 31 στο ισόγειο.

Φεστιβάλ Παραδοσιακού Χορού Δήμου Ιεράπετρας

Ο Δήμος Ιεράπετρας, το Ν.Π.Δ.Δ. ΚΟΙΝΩ.ΠΟΛΙΤΙ.Α Ιεράπετρας και η Δημοτική Χορευτική Ομάδα Ιεράπετρας σας προσκαλούν στο 2ο Φεστιβάλ Παραδοσιακού Χορού Γεώργιος Αμαργιαννάκης.