8 Οκτωβρίου, 2018

Ευχαριστήριο στους χορηγούς του Κοινωνικού Παντοπωλείου

Η Επιτροπή Διαχείρισης του Κοινωνικού Παντοπωλείου Δήμου Ιεράπετρας, η Συντονίστρια Κική Χασάπη-Φρονιμάκη και το Προσωπικό της Δομής ευχαριστούν θερμά για τις προσφορές, το μήνα Σεπτέμβριο.

Συνεδρίαση Δ.Σ. της Σχολικής Επιτροπής Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης στις 10.10.2018

Σας προσκαλούμε σε τακτική συνεδρίαση του Διοικητικού Συμβουλίου του Ν.Π.Δ.Δ. «Σχολική Επιτροπή Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Δήμου Ιεράπετρας την 10η του μηνός Οκτωβρίου έτους 2018 ημέρα Τετάρτη και ώρα 13.30.

Ακομα ένα έργο για τους αγρότες στον Δήμο Ιεράπετρας

Την τοπική κοινότητα Μεταξοχωρίου επισκέφθηκε εχθές το πρωί ο Δήμαρχος Ιεράπετρας κ. Θεοδόσιος Καλαντζάκης συνοδευόμενος από τον αντιδήμαρχο κ. Πέτρο Μαστοράκη, τον προϊστάμενο της υπηρεσίας Ύδρευσης, Άρδευσης, Αποχέτευσης του Δήμου και τον πρόεδρο της τοπικής κοινότητας.