16 Ιανουαρίου, 2020

Συνεδρίαση του Δ.Σ της Δημοτικής Κοινότητας Ιεράπετρας στις 20.01.2020

Σας προσκαλούμε σε συνεδρίαση στις 20.01.2020 ημέρα Δευτέρα και ώρα 20:00 που θα πραγματοποιηθεί στη μικρή αίθουσα συνεδριάσεων δίπλα στην αίθουσα θεάτρου «Μελίνα Μερκούρη» στον 1ο όροφο (Δημοκρατίας 31).

Ευχαριστήριο του Σχολείου Δεύτερης Ευκαιρίας Ιεράπετρας

Οι εκπαιδευτικοί και οι εκπαιδευόμενοι του ΣΔΕ Ιεράπετρας ευχαριστούν θερμά τη Σχολή Οδηγών του κ. Βαλάντη Πιτροπάκη, τον ίδιο και τους συνεργάτες του.

Επαναληπτική πλειοδοτική δημοπρασία για την εκμίσθωση του δημοτικού ακινήτου (εξοχικού κέντρου) στη θέση Δρυγιές της Κοινότητα Ανατολής

Ο Δήμαρχος Ιεράπετρας προκηρύσσει επαναληπτική Δημόσια ανοικτή πλειοδοτική προφορική δημοπρασία για την εκμίσθωση του δημοτικού ακινήτου (εξοχικού κέντρου) στη θέση Δρυγιές της Κοινότητα Ανατολής.

Ευχαριστήριο στους χορηγούς του Κοινωνικού Παντοπωλείου

Η Επιτροπή Διαχείρισης του Κοινωνικού Παντοπωλείου Δήμου Ιεράπετρας και το Προσωπικό της Δομής, ευχαριστούν θερμά τις επιχειρήσεις, τους συλλόγους,........... με τις προσφορές τους, το μήνα Δεκέμβριο.