27 Ιουλίου, 2020

Συνεδρίαση της Επιτροπής Τουρισμού στις 31 Ιουλίου 2020

Σας προσκαλούμε σε συνεδρίαση της Επιτροπής Τουρισμού, που θα πραγματοποιηθεί τη Παρασκευή 31 Ιουλίου 2020 στις 13.00, στην αίθουσα συνεδριάσεων των Επιτροπών του Δήμου Ιεράπετρας ( δίπλα στην αίθουσα θεάτρου Μελίνα Μερκούρη ), επί της οδού Δημοκρατίας 31 (1ος όροφος).

Συνάντηση του Δημάρχου Ιεράπετρας με το Δήμαρχο Σητείας

Τον Δήμαρχο Ιεράπετρας κ. Θεοδόσιο Καλαντζάκη επισκέφτηκε στο γραφείο του ο Δήμαρχος Σητείας κ. Γιώργος Ζερβάκης συνοδευόμενος από τον αντιδήμαρχο Σητείας κ. Νικόλαο Μακρυνάκη και τον γενικό γραμματέα Δήμου Σητείας κ. Εμμανουήλ Μακρονικολάκη.

Επίσκεψη του Δημάρχου Ιεράπετρας στον ΑΗΣ Αθερινόλακκου

Τον ατμοηλεκτρικό σταθμό Αθερινόλακκου επισκέφτηκε ο Δήμαρχος Ιεράπετρας κ. Θεοδόσιος Καλαντζάκης όπου συναντήθηκε με τον Διευθυντή κ. Νίκο Μανακανάτα καθώς και με τον πρόεδρο κ. Γιώργο Χατζηνικολάκη και τον Γραμματέα κ. Αντώνη Λουμπουνάκη της τοπικής διοικούσας επιτροπής του σταθμού.

Συνάντηση του Δημάρχου Ιεράπετρας με τον Λιμενάρχη

Με τον Λιμενάρχη, Αντιπλοίαρχο Λ.Σ. κ. Ιωάννη Παπαδάκη συναντήθηκε ο Δήμαρχος Ιεράπετρας κ. Θεοδόσιος Καλαντζάκης παρουσία της Αντιδημάρχου κας. Χρύσας Χατζημαρκάκη.